» Nocny cień, Tajemny zwój

Nocny cień, Tajemny zwój

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nocny cień, Tajemny zwój
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Nocny cień, Tajemny zwój
Cykl: Córki księżyca
Tom: 2
Autor: Lynne Ewing
Tłumaczenie: Błażej Kubacki
Wydawca: Jaguar
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 15 czerwca 2011
Liczba stron: 450
ISBN-13: 978-83-7686-078-7
Cena: 39,90 zł

Pradawnej magii w wielkim mieście ciąg dalszy! Cztery dziewczyny, cztery charaktery – jedno przeznaczenie. Vanessa, Catty, Serena i Jimena mają w sobie moc. Moc, dzięki której mogą walczyć z Atroxem, istotą, która pożera ludzką nadzieję. Ale młode boginie są również zwykłymi dziewczynami i czasem to prozaiczna rzeczywistość przysparza im więcej problemów, niż przeznaczenie...

Nocny cień
Jimena zawsze była jedną z najtwardszych dziewczyn w całych Stanach. Choć nie należy już do żadnego z gangów, jej imię nadal budzi lęk. Tylko jedna osoba była w stanie zburzyć spokój Jimeny – Veto, jej ukochany, który zginął w walce z wrogim gangiem... A może wcale nie? Gdy Veto nagle powraca, Jimena odkrywa, że chłopak zawarł pakt z diabłem – pakt, który może kosztować oboje z nich może kosztować życie.

Tajemny zwój
Catty zawsze marzyła o tym, by poznać swoją prawdziwą matkę – tę, która porzuciła ją na poboczu pustynnej drogi. Na szczęście dziewczyna ma moc i może cofnąć się w czasie, by poznać prawdę o swoim pochodzeniu... A prawda ta okazuje się bardziej skomplikowana i niepokojąca niż Catty mogłaby przypuszczać.
Tagi: Córki księżyca | Nocny cień | Tajemny zwój | Lynne Ewing

Komentarze


~klaudia

Użytkownik niezarejestrowany
    niezłe
Ocena:
0
to jest bardzo ciekawa książka przeczytałam ją i mam ochotę przeczytać ją znowu i znowu i tak całe życie.bardzo ale to bardzo mi się PODOBA ONA JEST EXTRA!!!!!!!!!!
03-07-2011 14:59

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.