» Nikt

Nikt

Dodała: Ewa 'senmara' Markowska

Nikt
3.5
6.39
Ocena użytkowników
Średnia z 35 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 11
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Nikt - Poltergeist patronem
Tytuł: Nikt
Cykl: Nocarz
Tom: 3
Autor: Magdalena Kozak
Autor okładki: Piotr Cieśliński
Wydawca: Fabryka Słów
Miejsce wydania: Lublin
Data wydania: 31 października 2008
Liczba stron: 344
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 125 x 195 mm
ISBN-13: 978-83-7574-002-8
Cena: 29,99 zł

Czasami po prostu trzeba być NIKIM, by coś znaczyć Krwawe akcje jednostek specjalnych to dopiero początek rozpaczliwej walki o przetrwanie. Co zwycięży: pojednanie, instynkt łowcy, fanatyczna wiara? Przeznaczenie zbliża się taktycznym krokiem komandosa. Spogląda lufą wycelowanego glocka. Uderzy furią pierwotnego drapieżcy. Kły w śmiertelnej ciszy nocy. Syk zabójczych 9 mm Para. Zew drapieżnika, zew krwi, żądza mordu. W jednych i drugich, choć tak różnych, takie same... Renegaci i Nocarze - Ciemna Strona Nocy nie rozmawia z Jasną. Nie ma o czym. Rozpadł się cały świat ich dążeń i przekonań. Przez Niego... Reszty dopełni trzeci gracz. Renegaci i Nocarze - dawni przyjaciele są przekleństwem Vespera. Wciąż przykuty jest do nich łańcuchem solidarności, której nie rozumie, która trzyma go na uwięzi jak psa. Na dnie rozpaczy, pośrodku morza nienawiści, w bagnie pogardy - wszędzie tam może zakiełkować ziarno nadziei. Czasami, po prostu, trzeba być NIKIM by coś znaczyć. By coś przetrwało...
Tagi: Magdalena Kozak | Nikt


Czytaj również

Nikt
Zaskakujący finał
- recenzja
Nikt - Magdalena Kozak
Na oparach
- recenzja
Łzy Diabła
Świetna historia w niedopracowanym świecie
- recenzja
Młody
Wielki powrót serii o Nocarzu
- recenzja
Renegat
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
- recenzja
Nocarz
Wampir z ABW
- recenzja

Komentarze


Behir
   
Ocena:
0
Podobnie jak pozostałe książki z serii, czyta się przyjemnie... i szybko. Kupiłem jednego wieczoru i jeszcze tego samego wieczoru przeczytałem połowę, a resztę kolejnego dnia.

Muszę powiedzieć, że zakończenie nie jest oczywiste, ale ktoś, kto oczekiwał happy endów, pewnie się dokładnie czegoś takiego spoedziewa.

Jak mówiłem wcześniej, dobre czytadło ;).
11-11-2008 19:14
Isabell
   
Ocena:
0
Zgadzam się w zupełność:) Książkę pochłonęłam w jeden wieczór, happy endu się spodziewałam jednak ten mnie trochę zaskoczył:P
18-11-2008 23:10
Basstard
   
Ocena:
0
Bardzo fajny kawałek prozy. Podobało mi się. Mógłbym przyczepić się do kilku fragmentów, ale... po co? Czytając, bawiłem się świetnie, i chyba o to tu chodzi, a nie o to, by wszystko się zgadzało.
24-11-2008 14:27
~linainv

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
serię uważam za fantastyczną. z niecierpliwością czekałam na kolejne części. pasuje mi ironiczny i humorystyczny styl pisania. polecam moim znajomym, choć podobno bardziej przypada do gustu paniom.
15-01-2009 23:04
~Ruda

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Książkę pożarłam jednego wieczoru, nawet jej nie gryząc. Ale na szczęście nie nabawiłam sie niestrawności, bo ,,Nikt" jest równie dobry, jak pozostałe książki z tej serii. Koniec jest dość zaskakujący, ale o to przecieeż chodzi.
28-06-2009 16:58
Behalior
   
Ocena:
0
straszne kiepskie guano, jedyna zaleta to ładna okładka i to ,że można tą książkę włożyć pod krótszą nogę od stołu, krzesła lub w ramę okna aby się nie zamykało ...
25-10-2011 15:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.