» Nieśmiertelność zabije nas wszystkich

Nieśmiertelność zabije nas wszystkich

Dodała: Magdalena 'Iman' Litwin

Tytuł: Nieśmiertelność zabije nas wszystkich (The Postmortal)
Autor: Drew Magary
Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Wydawca: Prószyński Media
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 21 lutego 2012
Liczba stron: 464
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 125x195 mm
Seria wydawnicza: Seria Nowej Fantastyki
Cena: 39,90 zł

W 2019 roku ludzkość odkrywa lek, który czyni ich nieśmiertelnymi. No, może nie do końca. Co prawda nikt już się nie starzeje, wciąż można jednak zginąć pod kołami ciężarówki albo zwyczajnie umrzeć na raka wątroby. Do tego wieczne życie ma tylko jedną oczywistą zaletę... i całą masę wad.

Wiesz, że wieczna młodość oznacza, że już zawsze będziesz miała okres? Nigdy nie przejdziesz na emeryturę. No i poważnie zastanowisz się, zanim na ślubnym kobiercu przyrzekniesz komuś, że nie opuścisz go aż do śmierci – to może potrwać naprawdę bardzo, bardzo długo.
Tagi: Nieśmiertelność zabije nas wszystkich | Drew Magary | Seria Nowej Fantastyki


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Łędina

Użytkownik niezarejestrowany
    Nieśmiertelność zabije nas wszystkich
Ocena:
0
Drew Magary nie tylko przemyślał dokładnie umieszczane w książce sytuacje, zachowania, odczucia i zmiany w ludziach. Autor książki pozostawia czytelnikowi wiele do myślenia i to już w trakcie czytania lektury. Rozmyślając czasami o nieśmiertelności nawet nie zdajemy sobie sprawy, jakie skutki ona ze sobą niesie. "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich" to książka niesamowicie interesująca.

Styl pisarza okazuje się niebywale lekki. "Nieśmiertelność zabije nas wszystkich: to książka należąca do tych nie najcieńszych, a mimo to można ją pochłonąć w jeden dzień. Jeżeli miałabym wymienić tytuł przybliżony do fabuły książki, to zdecydowanie byłby to bardzo popularny, acz krwawy film "Oszukać przeznaczenie". Tamtejsi bohaterowie również uciekają przed śmiercią i równie szybko przekonują się, że przed kostuchą nie ma drogi ucieczki.
25-04-2012 00:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.