» Wieści » Mordimer Madderin powróci w lutym

Mordimer Madderin powróci w lutym

08-12-2022 20:18 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Mordimer Madderin powróci w lutym

Wydawnictwo fabryka Słów potwierdziło, że w lutym 2023 roku ukaże się jego nakładem Ja, inkwizytor. Dziennik czasu zarazy, czyli kolejna powieść o Mordimerze Madderdinie autorstwa Jacka Piekary. Książka ukaże się w dwóch oprawach: twardej i broszurowej. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią!

Zarys fabuły:

Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa jest sięgnąć z innych powodów. Bo w mieście oczadziałym od wielotygodniowej suszy, spętanym strachem przed przyszłością, terroryzowanym przez zewnętrznych wrogów i rodzimych fanatyków, wystarczy iskra, by z domów pozostały zgliszcza, a ulice zaścieliły trupy. W takim miejscu i w takim czasie inkwizytor Mordimer Madderdin, stoczy walkę o ocalenie niewinnych, o ukaranie zbrodniarzy, a przede wszystkim - o utrzymanie choćby resztek sprawiedliwości.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil FB wydawnictwa
Tagi: Mordimer Madderin | Jacek Piekara


Czytaj również

Komentarze


Hollow
   
Ocena:
0

To będzie kolejny prequel głównej serii opowiadający młodzieńcze lata głównego anty-bohatera, który nie wnosi nic do fabuły, a odcina tylko kupony od gasnącej popularności cyklu czy w końcu doczekamy się pełnoprawnej kontynuacji "Łowcy dusz" i w końcu fabuła ruszy do przodu? 

09-12-2022 01:33
Asthariel
   
Ocena:
0

Wszystko na to wskazuje, gdyby to miał być sequel to pewnie dostałby inny tytuł niż Ja, inkwizytor.

09-12-2022 08:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.