» Wieści » Mercedes Thompson po raz ósmy

Mercedes Thompson po raz ósmy

18-05-2018 12:50 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Mercedes Thompson po raz ósmy

Dziś nakładem Fabryki Słów ukazał się Zamęt nocy, ósmy tom cyklu urban fantasy o Mercedes Thompson autorstwa Patricii Briggs. Książka została objęta patronatem Poltergeista.

Opis książki:

Zwyczajna przeszłość zmienia się w grozę…

Nieoczekiwany telefon okazuje sie początkiem kłopotów. W domu Mercy pojawia się ex żona Adama, która potrzebuje pomocy w ucieczce przed swoim nowym chłopakiem. Prośba, wydawałoby się, przyjacielska ma jednak podtekst i jest daleka od dobrych intencji. Christy zrobi wszystko, aby ponownie związać sie z Adamem.

Mercy nie zamierza odejść bez walki. Jednak musi odłożyć swoje kłopoty na bok. Ex chłopak Christy nie jest tylko złym człowiekiem. Pytanie, czy w ogóle jest istotą ludzką. Kiedy ciała zaczynają się piętrzyć, Mercy musi stawić czoło sile zdolnej zburzyć doszczętnie jej świat.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Zamęt Nocy
Cykl: Mercedes Thompson
Tom: 8
Autor: Patricia Briggs
Tłumaczenie: Marek Najer
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: Dzisiaj
Liczba stron: 400
Oprawa: miękka
Format: 125×195mm
ISBN-13: 978-83-7964-271-7
Cena: 39,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Patricia Briggs | Zamęt nocy


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Yo_Anna
    Polecam
Ocena:
0

„Zamęt nocy” autorstwa Patricii Briggs to już ósme spotkanie polskich fanów z przygodami Mercedes Thompson.

Jak wiadomo, powieści autorki przepełnione są magią, niebezpiecznymi istotami i przygodami zapierającymi dech w piersi. Tym razem, Briggs zabiera Czytelnika do świata, w którym zagrożenie może czyhać za każdym rogiem, a po ulicach Tri-Cities przechadzają się bóstwa egzotycznych panteonów. Jak stało to się już zwyczajem, w ósmej odsłonie cyklu Mercy, wiedziona chęcią pomocy, pakuje się w kolejne tarapaty, które są zagrożeniem nie tylko dla niej samej, ale też całego stada i najbliższych jej ludzi. Oraz Nieludzi.

Lekki i przystępny styl autorki sprawia, iż powieść czyta się nadzwyczajnie szybko, a pomaga w tym zapewne spora ilość dynamicznej akcji, od której po prostu nie można się oderwać. Briggs sprawnie nakreśliła rozgrywające się na kartach powieści wydarzenia, a wykreowane przez nią postacie, mimo często swej nadnaturalnej natury, wypadają wiarygodnie i prawdziwie.

Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Mercy, stadem wilkołaków i przygodami, jakie wymyśli dla nich autorka. Mam tylko nadzieję, że nastąpi to prędzej niż później.

05-06-2018 17:06
dyskordianin
   
Ocena:
0

Śmiecio-boty Fabryki Słów znowu w natarciu...
https://www.granice.pl/biblioteczka/opinia/zamet-nocy/980054

06-06-2018 08:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.