» Mass Effect: Objawienie

Mass Effect: Objawienie

Dodał: Marcin 'malakh' Zwierzchowski

Mass Effect: Objawienie
7.9
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Mass Effect: Objawienie (Mass Effect: Revelation)
Autor: Drew Karpyshyn
Wydawca: ISA
Data wydania: 23 lipca 2010
Liczba stron: 320
Oprawa: miękka
Format: 115 × 175 mm
ISBN-13: 978-83-7418-219-5
Cena: 26,90 zł

Wszystkie rozwinięte cywilizacje w galaktyce posługują się technologią Protean, istot starożytnego gatunku, który wyginął pięćdziesiąt tysięcy lat temu. Po odkryciu tajnego składu proteańskiej technologii na Marsie w roku 2148, ludzkość wyruszyła w przestrzenie międzygwiezdne, by znaleźć miejsce dla siebie pośród innych gatunków istot inteligentnych.

Na skraju skolonizowanej części wszechświata, dowódca okrętu kosmicznego, bohater Wojny Sojuszu David Anderson bada pozostałości ściśle tajnej wojskowej placówki badawczej, dymiące zgliszcza pełne martwych ciał i pytań pozbawionych odpowiedzi. Kto zaatakował tę bazę? W jakim celu? I gdzie jest Kahlee Sanders, młoda pracownica naukowa, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła z bazy na parę godzin przed tym, jak wszyscy jej koledzy zostali wymordowani?
Sanders jest główną podejrzaną, ale odnalezienie jej, zamiast rozwiązać problemy Andersona, przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W towarzystwie podstępnego agenta obcych, któremu nie może zaufać, ścigany przez zabójcę, któremu nie może uciec, Anderson, z nikłymi szansami na powodzenie odwiedza nieznane światy żeby wykryć złowrogi spisek – przez tę wiedzę będzie musiał umrzeć. A przynajmniej tak sądzą jego wrogowie.
Tagi: Mass Effect: Objawienie | Drew Karpyshyn


Czytaj również

Wrota Baldura II: Tron Bhaala - Drew Karpyshyn
Dla miłośników Baldur's Gate II i nie tylko
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.