» Wieści » Łzy diabła powrócą w nowym wydaniu

Łzy diabła powrócą w nowym wydaniu

27-01-2021 07:28 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Łzy diabła powrócą w nowym wydaniu

Na stronie Fabryki Słów zamieszczono informację, że na marzec planowane jest wydanie powieści Łzy diabła autorstwa Magdaleny Kozak. Za oprawę wizualną książki odpowiadać będzie studio Dark Crayon – w sieci jest już dostępny projekt grafiki okładkowej.

Zapowiedź:

Duch wojownika jest wieczny. Nie zmienią go ani czas, ani miejsce, ani okoliczności. Wojownik będzie szedł za swoją Sprawą, bez względu na to, jak bardzo poranią go kamienie leżące na ścieżce. Będzie szedł, choćby brakło tchu. A gdy już padnie na kolana i nie będzie miał siły wstać, będzie się czołgał. Po tym poznaje się prawdziwego Wojownika.

Królestwo Farji znowu wyrusza na wojnę przeciw dzikim, górskim plemionom. Tradycja nakazuje Farjanom wysyłać kolejnych synów na śmierć. Tradycja nakazuje Wysokim wysyłać kolejnych synów na smierć. Wieczna wojna, napędzana wściekłą wrogością i interesami obcych mocarstw. A gdy zakończy się kolejna bitwa, nad poszarpanymi, zwęglonymi ciałami, przez jęki wykrwawiających się rannych wiatr poniesie odwieczną pieśń:

W górach Wysokich historia grobów świeżych
Pyta, czym dzisiaj swą krew i honor mierzysz.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fabryka Słów
Tagi: Łzy diabła | Magdalena Kozak


Czytaj również

Łzy Diabła
Świetna historia w niedopracowanym świecie
- recenzja
Łzy Diabła
Kosmiczny Afganistan
- recenzja
Łzy Diabła
You're in the army now
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.