» Wieści » Łotrzykowskie fantasy w nowym wydaniu

Łotrzykowskie fantasy w nowym wydaniu

11-01-2022 11:27 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Łotrzykowskie fantasy w nowym wydaniu

Pod koniec stycznia do sprzedaży za sprawą wydawnictwa Mag trafi Czarny Język, jedna z bardziej interesujących nowych pozycji fantasy wydanych w ostatnich latach – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią książki autorstwa Christophera Buehlmana.

Zapowiedź:

Kinch Na Shannack jest winien małą fortunę Gildii Poborców, która wyszkoliła go na złodzieja, a zatem nauczyła (między innymi) otwierania zamków, walki na noże, wspinania po ścianach, łagodzenia upadków, snucia kłamstw, zastawiania pułapek, a także kilku magicznych sztuczek. Ten dług sprawił, że teraz czeka przy starej leśnej drodze, by obrabować pierwszego podróżnego, który się napatoczy.


Ale dzisiaj Kinch Na Shannack wybrał niewłaściwą ofiarę.

Galva jest wojowniczką, która przeżyła brutalne wojny z goblinami, a także służką bogini śmierci. Szuka swojej królowej, która zaginęła, gdy jedno z miast na dalekiej północy upadło po ataku olbrzymów.

Po nieudanym napadzie, z którego szczęśliwie uchodzi z życiem, Kinch odkrywa, że losy jego i Galvy są ze sobą splecione. Wspólni wrogowie i niezwykłe niebezpieczeństwa zmuszają złodzieja i wojowniczkę do wyruszenia w świat, gdzie gobliny żywią się ludzkim mięsem, krakeny polują w mrocznych głębinach, a honor jest luksusem, na który niewielu może sobie pozwolić.

Tytuł: Czarny Język
Autor: Christopher Buehlman
Wydawca: Mag
Data wydania: 26 stycznia 2022
Liczba stron: 448
Oprawa: twarda
ISBN-13: 9788367023184
Cena: 45 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Czarny Język

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.