» Wieści » Kotołak raz jeszcze

Kotołak raz jeszcze

15-03-2017 11:08 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Kotołak raz jeszcze

Od dziś możemy kupić ostatnią część Sagi o kotołaku, Ksina na Bagnach Czasu autorstwa Konrada T. Lewandowskiego. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Opis książki:

„Ksin na Bagnach Czasu” to ostatnia część „Sagi o kotołaku”, napisana przez Konrada T. Lewandowskiego po 27 latach od rozstania z serią. W ten sposób dobiega końca jedno z najciekawszych przedsięwzięć literackich w historii polskiej fantasy.

Po Bagnach Czasu snują się cienie rzeczy, które były lub przynajmniej być mogły… Kotołak spotyka tam samego siebie, a to musi zmienić wszystkie jego plany. Pod wpływem tego doświadczenia postanawia wraz z całym swoim ludem wrócić do Suminoru i założyć na Międzykontynencie kolejne już państwo. Wymaga to jednak przeniesienia fragmentu Pierwszego Świata, co może się skończyć magicznym kataklizmem na miarę drugiego upadku Onego. Pewne jest, że nie można ufać magom ani tym bardziej zaangażowanym w szalony projekt demonom. Co jednak nastąpi, gdy władcy koczowników przyjdzie się zmierzyć z samym królem Redrenem?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Saga o kotołaku | Ksin na Bagnach Czasu


Czytaj również

Ksin na Bagnach Czasu
Potwór u władzy
- recenzja
Ksin koczownik
W stepie szerokim...
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.