» Wieści » Kontynuacja Księgi Bezimiennej Akuszerki wkrótce trafi do sprzedaży

Kontynuacja Księgi Bezimiennej Akuszerki wkrótce trafi do sprzedaży

08-01-2021 09:57 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Kontynuacja Księgi Bezimiennej Akuszerki wkrótce trafi do sprzedaży

Już za miesiąc nakładem wydawnictwa Rebis ukaże się Księga Etty autorstwa Meg Elison, drugi tom postapokaliptycznego cyklu Droga donikąd i kontynuacja wydanej jesienią ubiegłego roku Księgi Bezimiennej Akuszerki.

Zapowiedź:

Dotąd jej życie było wędrówką. Teraz będzie walką.
Etta pochodzi z Nowhere, osady założonej przez tych, którzy przeżyli plagę, w tym przez Bezimienną Akuszerkę. Tajemnicza choroba zniszczyła dawny świat i sprawiła, że przy życiu pozostało niewiele kobiet, a porody są bardzo niebezpieczne. Ci, którzy przetrwali, powoli próbują przywrócić porządek i wprowadzić nowe normy społeczne. W Nowhere kobiety i położne traktuje się jak święte i to one dominują w społeczności. Etta wybiera jednak wolność, jaką dają jej łowiectwo i szabrownictwo. Przemierza pustkowia w poszukiwaniu reliktów przeszłości, które mogą się do czegoś przydać. Czasem zmuszona jest też stawiać czoło bezwzględnym handlarzom niewolników, którzy polują na kobiety i dziewczynki. Dlatego w drodze staje się Eddym.
Kiedy handlarze napadają na jej osadę, Etta bez namysłu wyrusza, by uwolnić bliskich lub ich pomścić. Ta misja prowadzi ją w paszczę Lwa z Estiel – bezwzględnego i okrutnego przeciwnika. W jej rękach spoczywa nie tylko życie uwięzionych, ale i los nowego świata.

Tytuł: Księga Etty
Cykl: Droga donikąd
Tom: 2
Autor: Meg Elison
Tłumaczenie: Maria Smulewska
Wydawca: Rebis
Data wydania: 9 lutego 2021
Liczba stron: 356
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-8188-214-9
Cena: 39,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Księga Etty | Meg Elison


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.