» Wieści » Konkurs na ilustracje do Na Srebrnym Globie

Konkurs na ilustracje do Na Srebrnym Globie

01-04-2010 21:09 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski

Konkurs na ilustracje do Na Srebrnym Globie
W związku z uruchomieniem poddziału w naszym menu poświęconego Nagrodzie Literackiej im. Jerzego Żuławskiego przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania są Kroniki Czarnej Kompanii, Trzeci Świat, Bohaterowie umierają i Antologia fantasy. Waszym zadaniem będzie przygotowanie ilustracji do zamieszczonego w dziale Literatura tekstu Na srebrnym Globie autorstwa patrona nagrody, Jerzego Żuławskiego. Może ona być wykonana dowolną techniką, preferowany rozmiar to mniej więcej 900 x 600 (może być mniejsza, ale niewiele, rozdzielczość 72 dpi). Proszę przesyłać pliki .jpg - chcemy uniknąć sytuacji, w której któryś z jurorów miałby problemy z otworzeniem pliku z pracą. Gotowe prace należy do 31 maja przesłać na adres: [email protected], w tytule wpisując: "Konkurs na ilustrację_nazwisko autora". Każdy uczestnik może wysłać do 3 prac. Musi jednak zaznaczyć, czy chce, aby były one oceniane jako osobne zgłoszenia, czy jako jedno (może, ale nie musi, zwiększyć to szanse na wygraną). Wasze prace oceniać będzie trzyosobowe jury, w składzie:
  • Andrzej Zimniak (przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Nagrody im. Jerzego Żuławskiego);
  • Piotr Cieśliński - nasz specjalista, doświadczony grafik, autor niezliczonej ilości okładek i ilustracji książkowych, szef grupy Dark Crayon;
  • i z ramienia Poltergeista - Marcin 'malakh' Zwierzchowski.
Najlepsze prace zilustrują PDFa z pełnym tekstem Na Srebrnym Globie, nie wykluczone także, że zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej gali wręczenia nagród. Życzymy powodzenia!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Piotr Cieśliński | Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego | Dark Crayon | Andrzej Zimniak


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

karola-j
   
Ocena:
0
900 x 600... ale można wiedzieć jaka ma być rozdzielczość i czy ma być, np. .tiff czy .jpg? :)


Ile ilustracji należy wykonać?
02-04-2010 16:44
malakh
   
Ocena:
0
W sumie racja, że trzeba doprecyzować: jpg - żeby nie było,że czegoś mi nie otworzy.

Co do ilustracji - minimum jedna. Jeżeli jednak ktoś wykona serię, będzie mu to policzone na plus. Aczkolwiek nie będzie tak, że: On ma jedną, ona dwie - więc ona jest lepsza". Zawsze decyduje jakosć. Ilość to tylko miły dodatek.

Aha... Po namyśle dodam też możliwość zgłaszania kilku prac;)
02-04-2010 21:23
night-wind
   
Ocena:
0
Fajnie :)
07-04-2010 21:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.