» Wieści » Konkurs literacki Pigmalion fantastyki

Konkurs literacki Pigmalion fantastyki

09-08-2010 14:26 | Michał 'Drejfus' Zięba

MOKSiR i Chrzanowski Klub Fantastyki GALATEA ogłaszają ogólnopolski konkurs literacki na opowiadanie fantastyczne pod tytułem Pigmalion fantastyki. Przyznanych zostanie aż sześć nagród pieniężnych o łącznej wartości 900 zł! Konkurs trwa od 5 lipca do 20 września 2010 roku.

Prace zostaną ocenione przez Jakuba Ćwieka, Annę Kańtoch i Michała Cholewę, a konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Drugich Chrzanowskich Dni Fantastyki, na których odbędą się także warsztaty pisarskie oraz spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem.

Regulamin konkursu
Źródło: Drugie Chrzanowskie Dni Fantastyki
Tagi: Pigmalion fantastyki | Pigmalion | konkurs literacki | Chrzanowskie Dni Fantastyki 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Magnes
   
Ocena:
0
Drukarek nie mają? Internetu też nie? Po co im wydruk i płyta CD? :/
09-08-2010 20:06
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A jak liczysz sobie 17,5 roku życia, to masz przerąbane ;)
09-08-2010 20:56
malakh
   
Ocena:
0
A po to, że wydruk się lepiej czyta.
09-08-2010 22:04
Drejfus
   
Ocena:
0
Wydruki dobrze się czyta (dla wielu osób jest to dużo przyjemniejsze niż czytanie z ekranu) i dużo łatwiej sprawdzić, czy nie zawierają żadnych danych personalnych niż nadesłane pliki (np. ktoś mógł wpisać swoje dane w Worda i teraz program automatycznie dodaje je do opisu każdego dokumentu; osoba wysyła nam taką pracę, juror przypadkiem zajrzy, patrzy - o, mój krewny! - i już mamy niepotrzebne zagrożenie dla obiektywności oceny). Prosimy o trzy wydruki, bo jest trójka jurorów. Każdy dostaje własny egzemplarz.

Po co nam płyta z elektronicznym zapisem opowiadania? Po to, by w razie nagrodzenie tekstu można było po prostu przekleić tekst, a nie go przepisywać. Płyty też proszę opisywać godłem i nie podawać danych personalnych. Ale tutaj, nawet jeśli ktoś je przypadkiem zamieści, tragedii nie ma - płyty z zawartością są do wyłącznej dyspozycji pani Sekretarz, która nie ma nawet powodu do ich przeglądania, dopóki nie dowie się, że właściciel danego godła został nagrodzony i trzeba elektronicznej wersji jego tekstu.
10-08-2010 22:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.