» Wieści » Kolejny Obcy od wydawnictwa Vesper już za moment

Kolejny Obcy od wydawnictwa Vesper już za moment

|

Kolejny Obcy od wydawnictwa Vesper już za moment

Choć oficjalna premiera książki Obcy. Morze boleści autorstwa Jamesa A. Moore'a została zaplanowana na 12 lutego, to już teraz wydawnictwo Vesper rozpoczęło wysyłkę tej pozycji, jeśli została ona zamówiona w ich sklepie – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły powieści.

Zapowiedź:

Planeta oznaczona symbolem LV178, znana jako Nowy Galveston, była terraformowana przez ludzi, którzy znali się na tej robocie. Niestety, po paśmie sukcesów: budowie trzech miast i okolicznej infrastruktury, pojawiła się przeszkoda nie do pokonania – rozprzestrzeniające się toksyczne piaski uniemożliwiające budowę kolejnego miasta. Miejsca takie, gdzie budowniczowie wylewali krew, pot, łzy i pieniądze, ale bez efektów, zwane były przez planetarnych deweloperów Morzem Boleści.


Alan Decker, zastępca komisarza w Międzynarodowej Izbie Handlowej, wraz ze swoim zespołem muszą odkryć, co się właściwie dzieje. Nie mają jednak pojęcia, że korporacja Weyland-Yutani, która lata temu działała na tym terenie, w okresie jego przystosowywania do życia dla ludzi, trzyma coś w głębokim sekrecie. To tu, na tej planecie, kryje się obiekt ich największego pożądania – żywy ksenomorf.


Na czym tak naprawdę ma polegać rola Deckera w badaniach terenu na LV178?


Decker dowiaduje się, że przed wiekami jeden z jego przodków walczył z obcą formą życia, rozpoczynając krwawą zemstę, która nigdy nie została zaspokojona, a rasa ksenomorfów poprzysięgła zemstę na ich największym wrogu – Ellen Ripley.

Tytuł: Obcy. Morze boleści
Cykl: Obcy
Autor: James A. Moore
Tłumaczenie: Piotr Cholewa
Wydawca: Vesper
Data wydania: 12 lutego 2024
Liczba stron: 420
Oprawa: twarda
Format: 140 x 205 mm
ISBN-13: 9788377314869
Cena: 59 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona wydawnictwa Vesper
Tagi: Obcy. Morze boleści | James A. Moore


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.