» Wieści » Kolejna odsłona Nocnych Łowców

Kolejna odsłona Nocnych Łowców

01-10-2020 18:54 | Radosław 'radomir' Czaja

Kolejna odsłona Nocnych Łowców

Wydawnictwo We Need YA zapowiedziało wydanie książki Zaginiona księga bieli Cassandry Clare i Wesleya Chu. Powieść z uniwersum Nocnych Łowców ukaże się pod koniec października. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią.

Opis:

Dla Magnusa Bane’a, Najwyższego Czarownika Brooklynu, i Aleca Lightwooda, Nocnego Łowcy, śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży!
Magnusowi Bane’owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem, a ich syn, mały czarnoksiężnik o imieniu Max, właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój – przynajmniej jak na nowojorskie standardy – ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać sojuszników, a przecież ktoś powinien zaopiekować się ich dzieckiem. Sprawy nie ułatwia im także dziwna, świecąca rana na ciele Magnusa.

Czarnoksiężnik i Nocny Łowca dowiadują się, że czeka na nich znacznie mroczniejsze zagrożenie, niż spodziewali się na początku. Magia Magnusa staje się niestabilna, a jeśli nie powstrzymają demonów przed zniszczeniem miasta, być może będą musieli podążać za nimi aż do wielkiego źródła zła – do królestwa umarłych. Czy uda im się uratować świat przed zagładą?

Wydawnictwo: We Need YA
Cykl: Najstarsze klątwy
Tytuł oryginału: The Lost Book of the White
Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Data wydania: 28 października 2020
Oprawa: miękka
Cena: 39,90 zł
Rok wydania oryginału: 2020
Tom cyklu: 2

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Cassandra Clare | Wesley Chu | Uniwersum Nocnych Łowców | Najstarsze klątwy | Zaginiona księga bieli


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.