» Wieści » Kolejna nowość od Maga już w sprzedaży

Kolejna nowość od Maga już w sprzedaży

17-03-2023 18:21 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Kolejna nowość od Maga już w sprzedaży

Nakładem wydawnictwa Mag ukazała się już Gra środkowa, czyli powieść autorstwa Seanan McGuire (znanej także pod pseudonimem Miry Grant), laureatki nagród nagród Alex, Nebula i Hugo – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły książki.

Opis książki:

Bestsellerowa autorka New York Timesa, zdobywczyni nagród Alex, Nebula i Hugo, Seanan McGuire przedstawia czytelnikom świat amoralnej alchemii, podejrzanych organizacji i niemożliwych miast w powieści fantasy Gra środkowa.

Poznajcie Rogera. Chłopca, któremu władanie słowami i językami przychodzi z łatwością, i który rozumie prawa rządzące światem poprzez potęgę opowieści.

Poznajcie Dodger, jego bliźniaczkę. Liczby są jej światem, jej obsesją. Wszystko, co rozumie, rozumie dzięki potędze matematyki.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Roger i Dodger nie do końca są ludźmi, choć sami nie zdają sobie z tego sprawy. Nie do końca są także bogami. Niezupełnie. Jeszcze nie.

Poznajcie Reeda, równie biegłego w sztuce alchemii jak jego poprzedniczka. To on stworzył Dodger i jej brata, choć nie jest ich ojcem. Niezupełnie. Jednak Reed ma plan: pragnie zaczekać, aż bliźnięta osiągną pełnię swych mocy, by zagarnąć ją dla siebie.

Boskość jest osiągalna. Módlmy się, żeby tak się nie stało.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Gra środkowa
Autor: Seanan McGuire
Tłumaczenie: Anna Dobrzańska
Wydawca: Mag
Data wydania: Dzisiaj
Liczba stron: 512
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-67353-46-5
Cena: 65 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Seanan McGuire | Gra środkowa


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.