» Wieści » Kolejna książka z Wehikułu Czasu już niedługo

Kolejna książka z Wehikułu Czasu już niedługo

|

Kolejna książka z Wehikułu Czasu już niedługo

Przypominamy, że 12 maja w ramach cyklu Wehikuł Czasu nakładem wydawnictwa Rebis ukaże się wznowienie kultowej książki science fiction autorstwa Alreda Bestera pt. Gwiazdy moim przeznaczeniem - zachęcamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

Zapowiedź:

Jest XXV stulecie. Złoty wiek ludzkości, która zajęła Układ Słoneczny i szykuje się do pierwszych wypraw gwiezdnych. Wiek nowych technologii pojawiających się, nim opanowano stare. Wiek, w którym można się teleportować z jednego krańca Ziemi czy Marsa na drugi – choć jeszcze nie z planety na planetę. Ale też wiek kosmicznych rabusiów, wszechwładnych klanowych koncernów i oddzielnych pomieszczeń dla kobiet.
Dla Gully’ego Foyle’a, samotnego rozbitka od miesięcy uwięzionego na wraku dryfującym między planetami, wszystko to nie ma znaczenia. Everyman bez wykształcenia, umiejętności i ambicji, chce tylko przeżyć. I w końcu pojawia się nadzieja. Przelatujący obok frachtowiec ignoruje jednak sygnały z wraku i zostawia rozbitka na śmierć.
Lecz Foyle nie popada w czarną rozpacz. Ogarnia go wściekłość. Poprzysięga zemstę załodze frachtowca i jego armatorowi. Gnany żądzą odwetu cudem doprowadza wrak do użytku i rusza w długi pościg, który z przeciętniaka uczyni niemalże nadczłowieka…

Tytuł: Gwiazdy moim przeznaczeniem
Autor: Alfred Bester
Tłumaczenie: Andrzej Sawicki
Wydawca: Rebis
Data wydania: 12 maja 2020
Liczba stron: 320
Oprawa: twarda
Seria wydawnicza: Wehikuł Czasu
ISBN-13: 978-83-8188-068-8
Cena: 44,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Gwiazdy moim przeznaczeniem | Alfred Bester


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.