» Wieści » Kolejna jesienna zapowiedź od Fabryki Słów

Kolejna jesienna zapowiedź od Fabryki Słów

|

Kolejna jesienna zapowiedź od Fabryki Słów

Wydawnictwo Fabryka Słów udostępniło opis swojej nowej, zapowiedzianej na październik bieżącego roku powieści fantastycznej, jaką będzie Córka Kości autorstwa Andrei Stewart – zachęcamy do zapoznania się z jej zarysem fabuły!

Zapowiedź:

Wyobraź sobie, że jesteś kilkuletnim dzieckiem, stoisz w tłumie innych kilkuletnich dzieci i czekasz na swoją kolej. Naokoło trwa wielkie święto. Święto, w czasie którego spełnisz swój obowiązek wobec Cesarza. Podejdzie do ciebie żołnierz i dłutem wybije odłamek kości z twojej czaski. Tak, poczujesz to, poczujesz to bardzo dobrze. Będzie bolało. Ale nie to jest najgorsze, chociaż jeszcze o tym nie wiesz. Odłamek twojej kości zostanie kiedyś wykorzystany do ożywienia magicznego konstruktu, który będzie potrzebny Cesarzowi.

Będzie mu służył wiernie i bez wytchnienia. A ty zaczniesz umierać. Ale ty jesteś tylko malutkim, zupełnie nie istotnym trybikiem w wielkiej machnie Imperium. Cesarz nie ma pojęcia o twoim istnieniu, a o twojej śmierci dowie się dopiero, gdy jego konstrukt przestanie działać. Gdy zepsujesz jego magiczną zabawkę.

Chcesz żyć w takim świecie? Oczywiście, że nie.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Ta książka jest o tych, którzy postanowili, że także nie chcą.

Tytuł oryginału: The Bone Shard Daughter
Tłumaczenie: Piotr Kucharski
Premiera: październik 2023
ISBN: 978-83-7964-967-9

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fabryka Słów
Tagi: Córka kości | Andrea Stewart


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.