» Klątwa burzy

Klątwa burzy

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Klątwa burzy
8.5
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Klątwa burzy - Poltergeist patronem
Tytuł: Klątwa burzy
Cykl: Mercedes Thompson
Tom: 11
Autor: Patricia Briggs
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 2 października 2020
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-590-9
Cena: 44,90 zł

W Mercedes Thompson-Hauptman nie ma nic zwyczajnego. Jest mechanikiem samochodowym, zmiennokształtną kojocicą i partnerką życiową przywódcy wilkołaczej watahy. Ale żadna z tych niecodziennych rzeczy nie jest źródłem jej obecnych kłopotów.

W obecne kłopoty wpakowała się bowiem całkiem samodzielnie - wchodząc na most i przyjmując na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Tri-Cities. Wszystko wyglądało prosto: miała od czasu do czasu złapać jakiegoś goblina-zabójcę, kozę-zombie czy trolla. Miała dopilnować, by na neutralnej ziemi ludzie mogli bezpiecznie pertraktować z istotami magicznymi.

Rzeczywistość udowodniła, że nikt nie jest bezpieczny. Doszło do konfrontacji pomiędzy przywódcami ludzi a Szarymi Panami, rządzącymi magicznym ludem.
Narasta konflikt. Zbliża się nieuniknione stracie.

Nadciąga burzowy jeździec, a imię jego Śmierć.

Tagi: Patricia Briggs | Klątwa burzy | Mercedes Thompson


Czytaj również

Klątwa burzy
Emocjonalny huragan
- recenzja
Ślad dymu
- recenzja
Czas ciszy
Europejska przygoda Mercy
- recenzja
Dotyk Ognia
Wilkołaki kontra pradawni
- recenzja
Zamęt Nocy
Problemy z "ex"
- recenzja
Zrodzony ze srebra
Zmiennokształtna w wilkołaczym stadzie
- recenzja

Komentarze


Yo_Anna
    Polecam
Ocena:
0

„Klątwa burzy” to już jedenasty tom przygód Mercy Thompson – mechanik zmieniającej się w kojota oraz żony alfy stada wilkołaków z Tri-Cities.

Tym razem na szalę rzucony zostaje pokój pomiędzy ludźmi i Nieludźmi, a jakby problemów było mało, praktykujące czarną magię wiedźmy o bardzo brutalnych skłonnościach postanawiają odwiedzić miasto i jego okolice.

Patricia Briggs, jak to ma w zwyczaju, nie pozwala Czytelnikowi nudzić się podczas lektury. Już od pierwszych stron wkraczamy w świat dynamicznej akcji i magii. Znani i lubiani bohaterowie mają w tej odsłonie ręce pełne roboty, gdyż niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Nawet pod dachem własnego domu Mercy nie może czuć się bezpieczna. Nie brakuje wzruszeń, walk, ale też śmiechu.

„Klątwa burzy” pełnia jest niespodzianek, szybkich zwrotów akcji oraz ciekawych bohaterów. Stado wilkołaków musi zmierzyć się nie tylko z nowym wrogiem, lecz również ze zdradą kogoś, komu ufali od lat.

Patricia Briggs wie, jak zapewnić Czytelnikowi dobrą zabawę, a ja już nie mogę się doczekać, co też nowego spotka Mercy w kolejnym tomie i w jakie kłopoty wpakuje się tym razem.

14-11-2020 16:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.