Outpost 2
» Wieści » Jay Kristoff powraca z nową książką

Jay Kristoff powraca z nową książką

24-11-2021 22:12 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Jay Kristoff powraca z nową książką

W księgarniach możemy już znaleźć  Wampirze cesarstwo, pierwszy tomu nowego cyklu fantasy autorstwa Jaya Kristoffa – książka ukazała się nakładem wydawnictwa Mag i jest dostępna w dwóch wersjach, jeśli chodzi o projekty okładek. 

Opis:

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy „New York Timesa”.

Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną zakończy.

Od ostatniego wschodu słońca upłynęło dwadzieścia siedem długich lat. Niemal trzy dekady temu wampiry wypowiedziały ludziom wojnę, by zbudować swoje wieczne cesarstwo na zgliszczach naszego. W morzu ciemności tlą się dziś tylko nieliczne iskierki światła.

Gabriel de León jest srebroświętym, członkiem świętego bractwa, które przysięgło bronić cesarstwa i Kościoła przed istotami nocy. Ale kiedy zabrakło światła dziennego, nawet Srebrny Zakon nie był w stanie powstrzymać naporu bestii. Teraz został tylko Gabriel.

Uwięziony przez potwory, które poprzysiągł zniszczyć, Ostatni Srebroświęty zostaje zmuszony do opowiedzenia dziejów swojego życia, historii legendarnych bitew i zakazanej miłości, utraconej wiary i nawiązanych przyjaźni, Wojen Krwi, Wiecznotrwałego Króla i pogoni za ostatnią nadzieją ludzkości: Świętym Graalem.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Wampirze cesarstwo
Autor: Jay Kristoff
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec, Wojciech Szypuła
Wydawca: Mag
Data wydania: 24 listopada 2021
Liczba stron: 896
Oprawa: twarda
Cena: 59 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Wampirze cesarstwo


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.