» Wieści » James Dashner powraca do świata Więźnia labiryntu

James Dashner powraca do świata Więźnia labiryntu

|

James Dashner powraca do świata Więźnia labiryntu

19 czerwca nakładem wydawnictwa Mag ukażą się w naszym kraju dwie nowe książki Jamesa Dashnera – Dziedzictwo labiryntu, rozpoczynające nowy cykl tego twórcy, oraz Pałac szaleńców, historia, której akcja rozgrywa się między zakończeniem trylogii Więźnia labiryntu oraz wymienioną wcześniej powieścią.

Zapowiedzi:

Siedemdziesiąt trzy lata po wydarzeniach Leku na śmierć, kiedy Thomas i pozostali odporni zostali wysłani na wyspę, by przeżyć wywołaną wirusem apokalipsę, ich potomkowie już dorośli. Sadina, Isaac i Jackie poznali przykrą historię o Streferach z Księgi Newta i opowieści Starego Patelniaka, lecz kiedy pewnego dnia pojawia się stara zardzewiała łódź z kobietą przynoszącą mroczne wieści z lądu… wszystko się zmienia.

Wraz z przyjaciółmi z wyspy muszą wyruszyć na stały ląd, gdzie przekonują się, że Poparzeńcy ewoluowali w ich bardziej brutalną i inteligentną wersję. Są ścigani przez Bogów, Naród Pozostałych i naukowców, którzy mają swoje własne plany. Gdy ich ścieżki krzyżują się z Minho z Narodu Pozostałych, niebezpieczeństwo staje się realne i nie wiedzą, komu mogą zaufać. Będą musieli przeżyć na tyle długo, by dowiedzieć się, dlaczego ktoś wziął ich na cel, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem i jaką przyszłość Bogowie zaplanowali dla ludzkości.

Tytuł: Dziedzictwo labiryntu
Cykl: The Maze Cutter
Tom: 1
Autor: James Dashner
Wydawca: Mag
Data wydania: 19 czerwca 2024
Liczba stron: 304
ISBN-13: 9788368069327
Cena: 49 zł

 

Książka należy również do cyklu - Więzień Labiryntu, Tom 3.5

Newt przeszedł przez piekło ze swoimi przyjaciółmi.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Strefa. Labirynt. Pogorzelisko. Pomieszczenia DRESZCZU. Teraz jednak nosi brzemię, którym nie może podzielić się z Thomasem i innymi. Pożogę. Nie może znieść myśli, że jego przyjaciele będą patrzeć, jak poddaje się wirusowi, pogrążając w obłędzie.

Pozostawiając za sobą wiadomość, Newt opuszcza górolot, nim Streferzy powrócą z misji w Denver. Od tej chwili doświadcza koszmaru życia na ulicy, uciekając przed zarażonymi i ich prześladowcami, aż w końcu trafia do Pałacu Szaleńców – ostatniego miejsca zrzutu dla tych, których opuściła nadzieja. Chociaż sądził, że uciekł od przyjaciół, by ratować ich przed sobą, po drodze spotyka młodą matkę, Keishę i jej syna, Dantego, którzy ratują go w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażał.

Tytuł: Pałac szaleńców
Cykl: The Maze Cutter
Tom: 0.5
Autor: James Dashner
Tłumaczenie: Gabriela Jakubowska
Wydawca: Mag
Data wydania: 19 czerwca 2024
Liczba stron: 176
ISBN-13: 9788368069310
Cena: 39 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil FB wydawnictwa Mag
Tagi: Dziedzictwo labiryntu | James Dashner | The Maze Cutter | Pałac szaleńców


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.