» Wieści » Jakub Ćwiek, Robin Hood i Storytel - oto Szmaragdowy Król

Jakub Ćwiek, Robin Hood i Storytel - oto Szmaragdowy Król

13-09-2021 16:15 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Jakub Ćwiek, Robin Hood i Storytel - oto Szmaragdowy Król

W serwisie Storytel zadebiutował nowy audiobook od Jakuba Ćwieka (cykl Kłamca), zatytułowany Robin Hood i Szmaragdowy Król – zachęcamy do zapoznania się z jego zarysem fabuły. 

Opis:

Legenda żyje!

Las Sherwood zamarł w nerwowym oczekiwaniu. W gęstej ciszy mrocznej kniei coraz wyraźniej słychać szepty: „Nadchodzi! Nadchodzi!”. Nie zapowiadają one jednak księcia złodziei, zakapturzonego awanturnika, który uczynił Sherwood swym domem. Nie, tym razem las drży wraz ze zbliżającym się krokami innej legendy – tego, na którego głowie spoczywa korona, a który w swojej prawicy dzierży miecz Ekskalibur!

Czy stare opowieści mówiły prawdę? Czy to Król Artur i jego Rycerze Okrągłego Stołu? Czy może impostor, podburzający tłum wedle poleceń jakiejś innej potęgi?

Robin Hood będzie zmuszony połączyć siły ze swoim zaciekłym wrogiem, Szeryfem z Nottingham, by wspólnie przejrzeć zamiary tajemniczego przybysza i jego świty.

Prastary las Sherwood będzie świadkiem czegoś, czego nie pamiętają najbardziej wiekowe z jego drzew – pojedynku legend o duszę Anglii!

„Robin Hood i Szmaragdowy Król” to nowa opowieść o kultowych bohaterach. To magia, akcja, humor i tajemnica – słowem: przygoda!

W słuchowisku w głównych rolach wstąpili: Tomasz Kot (Robin Hood), Natasza Urbańska (Lady Marion), Robert Więckiewicz (Szeryf z Nottingham), Andrzej Seweryn (narrator), Zbigniew Zamachowski (Braciszek Tuck), Mirosław Zbrojewicz (Mały John), Mariusz Drężek (Król Artur), Anna Cieślak (Ginewra) i Miłogost Reczek (bóg Hern). W produkcji usłyszeć można muzykę zespołu Łąki Łan.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Storytel
Tagi: Jakub Ćwiek | Storytel


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.