» Wieści » Interaktywna powieść Tło już w sprzedaży

Interaktywna powieść Tło już w sprzedaży

30-08-2012 08:47 | Mikołaj Kołyszko

Interaktywna powieść Tło już w sprzedaży
Bohaterem powieści, w którego przyjdzie wcielić się czytelnikowi, jest malarz tworzący w duchu realizmu. To uzdolniony artysta, któremu przyszło żyć w czasach gwałtownych przemian gospodarczych i społecznych. Podczas gdy całe Cesarstwo zachwyca się potęgą silnika parowego, a różnice pomiędzy bogatymi i biednymi rosną w zastraszającym tempie, na arenie politycznej pojawia się nowa siła. Technokraci marzą o obaleniu dotychczasowego ładu i powrotu do czasów Imperium, gdy sprawowane silną ręką rządy zapewniały masom ludzkim chleb i pracę, w zamian żądając pełnego oddania dla kraju.

Interesująca historia fantastycznego świata, który właśnie stanął na progu wielkiej rewolucji przemysłowej. Jak odnajdzie się w nim młody malarz? Wciągająca fabuła, zaskakujące zwroty akcji, niełatwe wybory, wiele możliwych zakończeń. Coś dla miłośników literatury, którzy chcieliby wziąć losy głównego bohatera w swoje ręce.
Michał Studniarek

Bohater Tła nie jest istotnym elementem tych gwałtownych przemian, stanowi, jak większość zwykłych obywateli, jedynie tło dla wydarzeń historycznych. Jednak w jego odczuciu wszystko to, co dzieje się wokół niego, również nie jest istotne. Artysta otaczającą go rzeczywistość traktuje jako barwne tło dla swoich prac. Decyzje gracza dotyczyć będą m.in. kwestii swobody artystycznej i chęci odniesienia sukcesu.

Jak wiele jesteś gotów oddać, aby Twoje prace zostały zauważone? Gdzie leży granica pomiędzy odpowiedzią na ludzkie gusta a zaprzedaniem własnej indywidualności w imię sukcesu?

Książkę dystrybuuje portal WolneEbooki.pl. Dostępna jest w postaci hipertekstowych ebooków w formatach PDF, MOBI i EPUB.

Do końca sierpnia Tło można nabyć w promocyjnej cenie 5 zł.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona pisma Masz Wybór i Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru
Tagi: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru | Tło | powieść interaktywna | gra paragrafowa | gra książkowa | Beniamin Muszyński


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Patryk Cichy
   
Ocena:
+1
Ja już zakupiłem za 5 zł, przejrzałem pobieżnie i muszę powiedzieć, że zapowiada się całkiem interesująco. Co prawda, to raczej na prezent dla brzydzącego się papierem, zapalonego wielbiciela e-booków, ale może i ja przeczytam. Albo raczej przejdę, bo przecież to książka-gra.
30-08-2012 18:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.