» Wieści » Ilustrowana Gra o tron znów w sprzedaży

Ilustrowana Gra o tron znów w sprzedaży

11-10-2021 12:58 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Ilustrowana Gra o tron znów w sprzedaży

Za sprawą dodruku zorganizowanego przez wydawnictwo Zysk i S-ka, w księgarniach możemy ponownie znaleźć ilustrowaną wersję Gry o tron G.R.R. Martina – z kolei na 10 listopada zaplanowano dodruk obu części ilustrowanych wersji Nawałnicy mieczy.

Opis:

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam... Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

George R. R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Gra o Tron


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.