» Wieści » Holly Stephena Kinga otrzyma limitowaną edycję

Holly Stephena Kinga otrzyma limitowaną edycję

|

Holly Stephena Kinga otrzyma limitowaną edycję

Wydawnictwo Prószyński i S-ka zdradziło, jaki kolejny tytuł autorstwa Stephena Kinga ukaże się w limitowanym wydaniu – jak się okazuje, na początku lipca do sprzedaży ma trafić wznowienie powieści Holly, w wersji z barwionymi brzegami.

Zapowiedź:

Specjalne wydanie bestsellerowej powieści „Holly” – w oprawie zintegrowanej i z barwionymi brzegami!

Holly Gibney powraca w wielkim stylu, tym razem w swojej własnej historii. Spotykamy ją w momencie, gdy zdążyła już przejść długą drogę – od „Pana Mercedesa”, w którym pojawiła się po raz pierwszy jako nieśmiała, ale odważna i szlachetna samotniczka, przez współpracę z Billem Hodgesem w „Znalezione nie kradzione”, do błyskotliwej, dzielnej detektywki z „Outsidera”. W „Holly” ekscentryczna śledcza musi zmierzyć się z parą genialnych, ale okrutnych przeciwników, którzy swoje tajemnice potrafią ukrywać jak nikt inny.

Gdy Penny Dahl zwraca się do agencji Uczciwi Znalazcy z prośbą o pomoc w odnalezieniu jej zaginionej córki, Holly Gibney nie ma ochoty brać jej sprawy na swoje barki. Detektywka znajduje się w ciężkiej sytuacji – jej partner Peter jest ciężko chory, a poza tym niedawno zmarła jej matka, z którą wiązała ją skomplikowana relacja. Odpuściłaby tę sprawę, gdyby nie to coś w głosie zdesperowanej klientki. Coś, co nie pozwala jej odmówić i zmusza do wyruszenia na poszukiwania sprawcy.
Holly nie wie jeszcze, że niedaleko od miejsca, gdzie zniknęła Bonnie Dahl, mieszka małżeństwo profesorów na emeryturze, osiemdziesięciolatkowie Rodney i Emily Harris. Z pozoru są typowymi przedstawicielami klasy średniej, zakochanymi w sobie staruszkami, jednak za drzwiami doskonale utrzymanego domu skrywają potworny sekret. Jak się okaże, Holly będzie musiała wykorzystać wszystkie swoje zdolności, by przechytrzyć bezwzględną i szalenie przebiegłą parę i odkryć prawdę – makabryczną, przerażającą i mrożącą krew w żyłach.

Tytuł: Holly
Autor: Stephen King
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data wydania: 4 lipca 2024
Liczba stron: 560
Oprawa: zintegrowana
Format: 140 x 211 mm
ISBN-13: 978-83-8352-340-8
Cena: 69,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona wydawnictwa Prószyński i S-ka
Tagi: Stephen King | Holly


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.