» Grillbar Galaktyka (audiobook)

Grillbar Galaktyka (audiobook)

Dodała: Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler

Grillbar Galaktyka (audiobook)
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Grillbar Galaktyka
Autor: Maja Lidia Kossakowska
Lektor: Maciej Kowalik
Wydawca: Fabryka Słów
Miejsce wydania: Lublin
Czas trwania (audiobook): 13 godzin 16 minut
Format: Audioteka
Cena: 29,90

„Grillbar Galaktyka” to nagranie, które nie zawiera ani kulinarnych przepisów, ani nie radzi, jak podbić kosmos za pomocą smakołyków. To opowieść pełna przygód, niezwykle barwnych bohaterów i historii, które zachwyca nawet najbardziej wybrednych miłośników fantastyki.
Audiobook na podstawie książki Mai Lidii Kossakowskiej bawi i trzyma w napięciu. Bohaterem jest co prawda szef kuchni, ale nie będzie się koncentrował na tym, jak doprawić potrawy. Spojrzy na świat od jego zarania. Skrytykuje, podsumuje, opowie, jak sam to wszystko widzi. Będzie śmiesznie, a czasami gorzko prawdziwie i poważnie. Słuchacze będą na zmianę się zamyślać, irytować, dziwić i bić brawo.

To opowieść, która łączy w sobie wiele gatunków, ale która cechuje znakomity styl i niezwykle baczne obserwacje tego, co dookoła nas. Choć Kossakowska umieściła akcję „Grillbaru Galaktyka” w kosmosie, trudno czasami oprzeć się wrażeniu, że to historia, która w gruncie rzeczy jest o nas samych.
Polecamy to nagranie słuchaczom, którzy cenią sobie wartką opowieść, inteligentne postaci i ironiczny humor – z pewnością się nie zawiodą.
Książkę w wersji audio prezentuje Maciej Kowalik.

„To nie jest książka o gotowaniu. To nie jest książka o kuchni. To fantastyczna przygoda, szalona podróż przez cały Kosmos, to szok, dowcip, inteligencja i zagadka kryminalna. Koniecznie przeczytajcie, co najlepszy szef kuchni wśród pisarzy i najzdolniejszy gawędziarz pośród szefów robił, kiedy go nie było!”
Saanti Wrtt, magazyn „Galaxia”

„Naprawdę nie chcecie się zdrowo pośmiać? Zobaczyć, w jak absurdalnym, zabawnym i dziwacznym świecie przyszło nam żyć? Nie macie ochoty doskonale się bawić, a jednocześnie zdziwić, zirytować, ocknąć, zrozumieć i zastanowić? Nie chcecie pomyśleć? Jeśli nie, to nawet nie bierzcie do łap tej książki. Bo kiedy już zaczniecie, nie będzie odwrotu. Spojrzycie na Międzygalaktyczną Unię Światów oczami Hermoso Madrid Ivena, najbardziej nieznośnego, niepoprawnego politycznie, ironicznego i inteligentnego szefa kuchni od czasu Wielkiego Wybuchu. Oczami prawdziwego Ziemianina. I niech mnie Czarna Dziura pochłonie, jeśli drań nie ma czasem racji!”
Oleisty Brunatny Odłamek, satyryk, recenzent, felietonista „Stowarzyszonych w imię prawdy i radości”, Zew Uwielbienia planety Tritonia

Źródło: strona wydawcy

Tagi: Grillbar Galaktyka | Maja Lidia Kossakowska


Czytaj również

Bramy Światłości. Tom 3
Droga ku Jasności
- recenzja
Bramy światłości. Tom 2
Tułaczka w dżungli
- recenzja
Bramy światłości. Tom 1
Wielki powrót anielskich zastępów
- recenzja
Takeshi. Taniec tygrysa
Wojownik bez broni, tygrys bez kłów
- recenzja
Takeshi. Cień śmierci
Film do czytania
- recenzja
Enclave: Zakon krańca świata
Zostać wybrańcem mistycznego Drzewa
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.