» Wieści » Gdy usłyszysz strach...

Gdy usłyszysz strach...

07-06-2021 19:48 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Gdy usłyszysz strach...

Przypominamy, że pod koniec czerwca nakładem wydawnictwa Uroboros ukaże się Dziewczyna, która klaszcze, horror, którego autorem jest Tomasz Kozioł – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły tej książki.

Zapowiedź:

„Urokliwie zabawna, totalnie przerażająca! Piekielne połączenie, które doskonale sprawdziłoby się na wielkim ekranie. Tomasz Kozioł - gratulacje! (chciałoby się napisać wielkie oklaski, choć te po lekturze na zawsze zmieniły swoje znaczenie)”.
Małgorzata Oliwia Sobczak

Dwóch młodych mężczyzn jedzie na głuchą prowincję obejrzeć dom, który jeden z nich niespodziewanie dziedziczy po swojej zmarłej matce. Matce, której nigdy nie poznał, ponieważ oddano go do adopcji.

Walące się budynki, wtopieni w otoczenie miejscowi – wszystko wskazuje na to, że w miasteczku czas się zatrzymał. Gdy przyjezdni usiłują dopytać o historię posesji, napotykają na mur niechęci. Na domiar złego, psuje im się samochód, telefony odmawiają współpracy.

Wszystko wskazuje na to, że będą musieli przenocować w domu, do którego trafili.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Szybko przekonują się, że nie mogą po prostu uciec z upiornego miejsca. Jedyną szansą na ratunek wydaje się rozwikłanie tajemnicy porzuconej posesji. Posesji nawiedzanej nocami przez dziewczynę, która klaszcze.

Tytuł: Dziewczyna, która klaszcze
Autor: Tomasz Kozioł
Wydawca: Uroboros
Data wydania: 30 czerwca 2021
Liczba stron: 352
Oprawa: miękka
Cena: 39,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Dziewczyna która klaszcze | Tomasz Kozioł.


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.