Outpost 2
» Wieści » Evan Currie powraca z nową książką

Evan Currie powraca z nową książką

07-08-2020 17:26 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Evan Currie powraca z nową książką

Wydawnictwo Drageus zapowiedziało, że pod koniec października ukaże się jego nakładem nowa powieść science fiction autorstwa Evana Curriego, zatytułowana Wzlot aniołów, która należeć będzie do cyklu pt. Archangel One.

Zapowiedź:

Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey One.

Kapitan Steph Michaels zinfiltrował systemy Wolnych Gwiazd na pokładzie przejętego frachtowca. Dowodząc załogą złożoną z jeńców i podając się za korsarza, wyrusza na misję przejęcia cennego surowca z placówki wroga. Wspierany przez swoją Eskadrę Archaniołów, rozpoczyna operację typu „wtargnij-i-zagarnij”. Misje tego rodzaju ma w małym palcu, ale tym razem wszystko staje na głowie.

Nim nadarzy się okazja do ataku, kapitan i jego „piraci” trafią na nieoczekiwaną przeszkodę. Placówka górnicza – ich cel – mieści także baraki, gdzie trzymane są rodziny zniewolonych robotników. Steph nie zamierza poświęcić niewinnych ludzi, nie uznaje bowiem pojęcia „strat ubocznych”. Jego moralność powiedzie go więc ku działaniom dużo radykalniejszym niż kiedykolwiek dotąd. Stając naprzeciw bezlitosnego wrogiego dowódcy, Steph odkryje, że wdał się w konflikt nie tylko z Wolnymi Gwiazdami, ale prawdopodobnie także z samym Imperium.

Szanse na zwycięstwo? Niemożliwe do przewidzenia.

Wydawnictwo: Drageus
Cykl: Archangel One
Tytuł oryginału: Archangel Rising
Data wydania: 29 Października 2020
Oprawa: miękka
 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Evan Currie


Czytaj również

De Oppresso Liber
Kiedy gwoździe walczą z młotkiem
- recenzja
Za wszelką cenę
Gromadząc informacje
- recenzja
Zew Walhalli
Zawstydzając czołg
- recenzja
Walkiria w ogniu
Zawstydzając Johna Rambo
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.