» Wieści » Encyklopedia Wróżek i Elfów już dostępna

Encyklopedia Wróżek i Elfów już dostępna

|

Encyklopedia Wróżek i Elfów już dostępna

Nakładem wydawnictwa Mag ukazało się Emily Wilde Encyklopedia Wróżek i Elfów, powieść fantastyczna autorstwa Heather Fawcett – zachęcamy do zapoznania się z jej opisem.

Opis książki:

Profesor Cambridge Emily Wilde jest doskonała w wielu dziedzinach. Uchodzi za najlepszą znawczynię wróżek i elfów. Ta wybitna uczona i skrupulatna badaczka pisze pierwszą na świecie encyklopedię wiedzy o faerie, lecz niezbyt dobrze radzi sobie z ludźmi. Nie potrafi prowadzić rozmów o niczym, zresztą nikt nie zaprasza jej na przyjęcia. Woli towarzystwo książek, swojego psa Cienia i Ludku.

Dlatego kiedy Emily przyjeżdża do wioski Hranfsvik, nie pali się do zawierania przyjaźni z jej szorstkimi mieszkańcami. Nie ma również ochoty spędzać czasu ze swoim akademickim rywalem, szykownym i wyjątkowo przystojnym Wendellem Bamblebym, któremu udaje się oczarować miejscowych, ale ją przyprawia o irytację i wprowadza zamieszanie w jej życiu i pracy badawczej.

Lecz w miarę jak Emily zbliża się do odkrycia sekretów Ukrytych - najbardziej nieuchwytnych wróżek - zamieszkujących mroczne lasy za wioską, trafia na ślad innej zagadki: Kim jest Wendell i czego naprawdę chce? Żeby znaleźć odpowiedź, musi rozwikłać tajemnicę największą ze wszystkich: własnego serca.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Emily Wilde Encyklopedia Wróżek i Elfów
Autor: Heather Fawcett
Tłumaczenie: Anna Reszka
Wydawca: Mag
Data wydania: 5 czerwca 2024
Liczba stron: 304
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-68069-28-0
Cena: 49 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Heather Fawcett | Emily Wilde Encyklopedia Wróżek i Elfów


Czytaj również

Komentarze


Tiszka
   
Ocena:
0

I ma barwione brzegi :D 

06-06-2024 12:19

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.