» Wieści » Ekranizacja Malowanego człowieka

Ekranizacja Malowanego człowieka

19-07-2010 20:33 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski

Ekranizacja Malowanego człowieka
Peter V. Brett, autor cyklu Malowany człowiek, zdradził, że seria zostanie przeniesiona na srebrny ekran. Reżyserem obrazu będzie Paul Anderson (Resident Evil, Pandorum).

Pisarz zdradził także, że powieść Daylight War, czyli trzeci tom cyklu, jest ukończona w około 25%.

Więcej informacji znajdziecie we wrześniowym numerze magazynu Science Fiction, Fantasy i Horror, w którym opublikowany zostanie wywiad z Brettem.
Źródło: Piasek w trybach
Tagi: Malowany człowiek | Paul Anderson | Peter V. Brett


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Asthariel
   
Ocena:
0
Oh na litość boską, jest mnóstwo ciekawszych książek, a oni ekranizują TĄ!? Błagam, niech najbliższym wieku ktoś wpadnie na pomysł nakręcenia serialu o Malazańskiej, będę mógł umrzeć szczęśliwy.
19-07-2010 20:53
Fraterius
   
Ocena:
+1
Wiesz wydaje mi się, że trochę źle do tego podchodzisz, przynajmniej w moim mniemaniu wcale nie najlepsze, ani nie najciekawsze książki nadają się do ekranizacji. Musiała tutaj ruszyć gigantyczna machina marketingowa, która to zadecydowała, że akurat z tej książki da się zrobić dobry film, a jeżeli nie dobry to taki, który przyniesie jak największe zyski.

Tak czy inaczej nigdy nie należy spodziewać się, że film w najmniejszym stopniu odwzoruje książkę. W końcu jest to wizja reżysera, który z najgorszego gniota może zrobić arcydzieło i na odwrót. Zostaje poczekać, obejrzeć i ocenić.
22-07-2010 21:41
~Aztek

Użytkownik niezarejestrowany
    ???
Ocena:
0
Asthariel Czytałaś tę książkę ? Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych książek fantazy jakie czytałem . Bardzo dobrze, że chcą ja przenieść na ekrany tylko pojawia się pytanie - Czy reżyser podoła ?
30-10-2010 18:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.