» Dzień Smoka

Dzień Smoka

Dodał: memnos

Dzień Smoka
7.22
Ocena użytkowników
Średnia z 9 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Dzień Smoka (Day of the Dragon)
Cykl: Warcraft
Tom: 1
Autor: Richard A. Knaak
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Wydawca: ISA
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 2001
Liczba stron: 400
Oprawa: miękka
Format: 115 x 175 mm
Seria wydawnicza: Warcraft
ISBN-10: 83-88916-01-7
Cena: 28,00 zł

W okrytej mgłą zapomnienia przeszłości świat Azeroth wypełniały wszelkiego rodzaju cudowne istoty. Tajemnicze elfy i wytrzymałe krasnoludy żyły we względnym pokoju i harmonii z ludzkimi plemionami... aż do chwili, gdy demoniczna armia znana jako Płonący Legion na zawsze zniszczyła spokój tego świata. Teraz orki, smoki, gobliny i trolle walczą o władzę nad podzielonymi, skłóconymi królestwami. Wszystko to jest częścią wielkiego, niebezpiecznego planu, który zadecyduje o przyszłości świata Warcraft.

W wyniku przerażającego przewrotu wśród najpotężniejszych czarodziejów świata młody mag, Rhonin, zostaje wysłany z niebezpieczną misją do kontrolowanej przez orki krainy Khaz Modan. Odkrywa tam ogromny, dalekosiężny spisek, mroczniejszy niż wszystko, co potrafił sobie wyobrazić. Groźba ta sprawi, że wejdzie w niebezpieczny sojusz z pradawnymi istotami powietrza i ognia, gdyż inaczej świat Azeroth może nie zobaczyć następnego świtu.

Oryginalna opowieść o magii, wojnie i bohaterstwie, oparta na popularnej i zdobywającej wiele nagród grze komputerowej firmy Blizzard Entertainment.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.