» Wieści » Dział Książkowy na Pyrkonie

Dział Książkowy na Pyrkonie

17-03-2010 20:21 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski

Dział Książkowy na Pyrkonie
Wśród prelegentów na zbliżającym się wielkimi krokami Pyrkonie nie zabraknie redaktorów Działu Książkowego Poltergeista. Piątek:
  • godz. 19.00 do 19.50 (Sala Literacka 1) - Jak najbardziej prawdopodobne Ewa 'senmara' Markowska. Opis: "W taki rozwój sytuacji wierzą nawet osoby nieuwikłane w fantastykę. To co, ze groteskowe. Nieważne, że dziwaczne. I w twoim progu pewnego dnia może się pojawić zombiak."
Sobota:
  • godzina 12.00 do 13.50 (Aula) - Jak twarde jest polskie SF? Marcin 'malakh' Zwierzchowski. Opis: "Dyskusja z udziałem: Marka S. Huberatha, Marka Oramusa, Rafała Kosika i Pawła Majki na temat kondycji najbardziej naukowej odmiany fantastyki w wydaniu polskim."
  • godzina 15.00 do 16.50 (Aula) - A mury runą, runą, runą... Marcin 'malakh' Zwierzchowski. Opis: "Dyskusja z udziałem Michała Cetnarowskiego, Wita Szostaka, Macieja Guzka i Łukasza Orbitowskiego na temat tzw. getta fantastycznego."
Niedziela:
  • godz. 13.00 do 13.50 - Nowe twarze światowego SF Marcin 'malakh' Zwierzchowski. Opis: "Przedstawienie trójki młodych (literacko) twórców science fiction, którzy powszechnie uważani są za największe nadzieje tego gatunku: Petera Wattsa, Paola Bacigalupiego i Teda Kosmatki."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Pyrkonu 2010
Tagi: Pyrkon 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.