» Wieści » Drugi tom Wspólnoty już w księgarniach

Drugi tom Wspólnoty już w księgarniach

13-05-2020 19:45 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Drugi tom Wspólnoty już w księgarniach

Dziś nakładem wydawnictwa NieZwykłe ukazało się Imperium w płomieniach, drugi tom cyklu science fiction Wspólnota autorstwa Johna Scalziego. Powieść została objęta patronatem naszego serwisu.

Opis książki:

Wspólnota międzygwiezdnego imperium ludzkości znajduje się na krawędzi rozpadu. Nurt, pozawymiarowy tunel, który umożliwia podróże między systemami gwiezdnymi, zanika, sprawiając, że kolonie ludzi zostaną pozostawione same sobie. Znikający Nurt może sprawić, że zniknie również cała ludzkość… Chyba że zostaną przedsięwzięte naprawdę desperackie środki.


Imperoks Grayland II, przywódczyni Wspólnoty, jest gotowa zastosować te środki i tym samym zapewnić miliardom ludzi życie. Jednak nic nigdy nie jest takie proste. Przeciwko niej stają ci, którzy uważają rozpad Nurtu za mit. Albo za okazję, która da im szansę na zdobycie władzy.


Podczas gdy Grayland przygotowuje się na katastrofę, inni szykują się do wojny domowej, która zostanie stoczona w komnatach władców, na rynkach handlowych, ołtarzach kultu oraz pomiędzy okrętami kosmicznymi i na polach bitew. Imperoks oraz jej sojusznicy są sprytni i mają potężne zasoby, ale nie inaczej ma się sprawa z ich przeciwnikami.
W tym starciu o władzę zostanie wciągnięta cała ludzkość.

Tytuł: Imperium w płomieniach
Cykl: Wspólnota
Tom: 2
Autor: John Scalzi
Wydawca: NieZwykłe
Data wydania: Dzisiaj
Oprawa: miękka
Format: 140×200 mm
ISBN-13: 9788381783057

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Imperium w płomieniach | John Scalzi


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.