» Wieści » Drugi tom Kronik Nibynocy już jest

Drugi tom Kronik Nibynocy już jest

06-06-2018 19:33 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Drugi tom Kronik Nibynocy już jest

Od dziś można znaleźć w księgarniach Bożogrobie, kontynuację Nibynocy i drugi tom cyklu Kroniki Nibynocy autorstwa Jaya Kristoffa. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Mag i została objęta patronatem Poltergeista.

Opis książki:

Mia Corvere, niszczycielka cesarstw, znalazła sobie miejsce pośród Ostrzy Naszej Pani od Błogosławionego Morderstwa, ale wielu członków Duchowieństwa Czerwonego Kościoła uważa, że na to nie zasłużyła.

Jej pozycja jest niepewna, a w dodatku nadal daleko jej do pomszczenia brutalnej śmierci członków rodziny. Po śmiercionośnej potyczce z dawnym wrogiem Mia zaczyna nabierać podejrzeń co do motywów, jakie kierują samym Czerwonym Kościołem.

Kiedy staje się wiadome, że finał wielkich igrzysk w Bożogrobiu zaszczycą swoją obecnością konsul Scaeva i kardynał Duomo, Mia postanawia przeciwstawić się Kościołowi i sprzedaje się do niewoli, żeby mieć szansę dopełnić obietnicy, którą złożyła w dniu, kiedy straciła wszystko.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Na piaskach areny znajduje nowych sprzymierzeńców, zaciętych rywali i jeszcze więcej pytań na temat swoich dziwnych związków z cieniami. Jednakże w miarę jak ujawnianą są spiski i sekrety, w murach kolegium rośnie liczba ofiar. Mia będzie zmuszona wybierać między lojalnością a zemstą.

Tytuł: Bożogrobie
Cykl: Kroniki Nibynocy
Tom: 2
Autor: Jay Kristoff
Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Wydawca: MAG
Data wydania: Dzisiaj
Liczba stron: 592
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-7480-910-8
Cena: 45 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Jay Kristoff | Bozogrobie


Czytaj również

Głosząca kres
Niesatysfakcjonujący finał
- recenzja
Tancerze burzy, Bratobójca
Ciekawi bohaterowie w nieprzekonującym świecie
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.