» Wieści » Doktor Sen w wersji filmowej już w księgarniach

Doktor Sen w wersji filmowej już w księgarniach

07-11-2019 21:49 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Doktor Sen w wersji filmowej już w księgarniach

W księgarniach możemy już znaleźć wznowienie powieści Stephena Kinga pt. Doktor Sen, będącej kontynuacją Lśnienia. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Opis książki:

Kontynuacja bestsellerowego „Lśnienia”!
Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca nękanego przez duchy? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? Możecie już poznać jego dalsze losy!
Grupa staruszków nazywająca się Prawdziwym Węzłem przemierza autostrady Ameryki w poszukiwaniu pożywienia. Z pozoru są nieszkodliwi – emeryci odziani w poliester, nierozstający się ze swoimi samochodami turystycznymi. Jednak Dan Torrance już wie, a rezolutna dwunastolatka Abra Stone wkrótce się przekona, że Prawdziwy Węzeł to prawie nieśmiertelne istoty żywiące się substancją wytwarzaną przez poddane śmiertelnym torturom dzieci obdarzone tym samym darem, co Dan.
Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce, usiłując zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire, we wspierającej go grupie Anonimowych Alkoholików i w domu opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Staje się znany jako „Doktor Sen”.

Tytuł: Doktor Sen
Autor: Stephen King
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Wydawca: Prószyński i S-ka
Data wydania: Dzisiaj
Liczba stron: 565
Oprawa: twarda
Format: 147×208 mm
ISBN-13: 978-83-8169-210-6
Cena: 44,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Stephen King | Doktor Sen


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.