» Wieści » Dmitry Glukhovsky powraca z nową powieścią

Dmitry Glukhovsky powraca z nową powieścią

11-10-2021 16:26 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Dmitry Glukhovsky powraca z nową powieścią

Do listopadowych zapowiedzi wydawnictwa Insignis dołączyła nowa powieść znanego z cyklu Metro Dimitrija Glukhovsky'ego, zatytułowana Outpost 2 – zachęcamy do zapoznania się z jej zapowiedzią. 

Zapowiedź:

Chroniona ze wszystkich stron przez posterunki obronne i wojska kozaków, stoi tysiącletnia Moskwa. Wewnątrz trzech pierścieni moskiewskiej obrony – i za murami Kremla – wznosi się pałac.

W pałacu Jego Wysokość Imperator nagradza najlepszych z najlepszych, najdzielniejszych z dzielnych, kwiat korpusu oficerskiego, podporę i nadzieję cesarstwa. Będą musieli opuścić stolicę, odświętnie wystrojoną na dzień Michała Archanioła, i wyruszyć do mrocznych krain, które niegdyś należały do wielkiej Rosji – póki nie ogarnęła ich rebelia i nie zostały obłożone anatemą.

Zanim jednak oddziały kozackie udadzą się tam, za niespokojną Wołgę, za nieprzeniknioną zasłonę mgły, trzeba się dowiedzieć: gdzie zniknęli wszyscy zwiadowcy i dlaczego umilkły posterunki graniczne? Tajemnicę tę zna chłopiec, który nie chciał się uczyć historii, i dziewczyna, nosząca w swoim łonie dziecko zabitego kozaka. Ale czy zdążą wyjawić prawdę?

Tytuł: Outpost 2
Autor: Dmitry Glukhovsky
Tłumaczenie: Paweł Podmiotko
Wydawca: Insignis
Data wydania: 24 listopada 2021
Oprawa: miękka
Cena: 44,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dmitry Glukhovsky | Outpost | Outpost 2


Czytaj również

Outpost 2
Niech to się skończy
- recenzja
Outpost
Jeszcze jeden koniec świata
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.