» Diablo. Królestwo Cienia

Diablo. Królestwo Cienia

Dodał: memnos

Diablo. Królestwo Cienia
6.86
Ocena użytkowników
Średnia z 7 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Królestwo Cienia (Kingdom of Shadow)
Cykl: Diablo
Tom: 3
Autor: Richard A. Knaak
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Wydawca: ISA
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 2003
Liczba stron: 320
Oprawa: miękka
Format: 115 x 175 mm
ISBN-10: 83-88916-67-X
Cena: 25,00 zł

Od zarania dziejów zastępy aniołów z Wysokich Niebios i diabelskie hordy z Płonących Piekieł ścierały się w walce o los wszelkiego stworzenia. Ta walka przeniosła się do świata ludzi... żaden Człowiek, Anioł ani Demon nie będzie mógł stać na uboczu...

Legenda mówi o dawno wymarłym mieście Ureh, według niektórych bramie prowadzącej do Wysokich Niebios. Uważa się, że co dwa tysiące lat, gdy układ gwiazd jest odpowiedni, a cień góry Nymyr pada na ruiny, Ureh się odradza - ukazując wszystkie swe bogactwa śmiałkom, którzy odważą się ich szukać.

Po trwających całe życie badaniach i skomplikowanych obliczeniach, czarodziej Vizjerei, Quov Tsin będzie świadkiem odrodzenia Ureh. Jednak to, co czeka na Tsina i jego najemników, nie przypomina w niczym tego, czego się spodziewali. Okaże się bowiem, że marzenie o świetlistym Ureh jest wypaczonym koszmarem, który nieubłaganie wciągnie ich do Królestwa Cienia.

Oryginalna opowieść o magii, mieczach i wiecznej walce, oparta na przebojowej i wielokrotnie nagradzanej grze firmy Blizzard Entertainment. Przeznaczona dla dojrzałych czytelników.

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.