Shop Gracz
» Wieści » Decimus Fate po raz drugi

Decimus Fate po raz drugi

20-11-2022 18:34 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Decimus Fate po raz drugi

W księgarniach możemy już znaleźć Decimusa Fate'a i Rzeźnika z Guile, czyli nową powieść autorstwa Petera Flannery'ego i kontynuację książki Decimus Fate i Talizman Marzeń. Tytuł ten ukazał się nakładem Fabryki Słów – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły powieści.

Opis:

Gdy w mieście Guile giną dwaj młodzi mężczyźni, zaskakujący rozwój wypadków rzuca Decimusa Fate i Opiekuna do rozpaczliwej walki o życie. Czarownice, mroczni zabójcy czy potwory zamieszkujące labirynt podziemnych tuneli - to wszystko tylko preludium. Podążając za prawdą i rozwiązaniem zagadki przyjdzie im bowiem stanąć twarzą w twarz z osławionym Rzeźnikiem z Guile.

Ale kto wie, czy znacznie większe zagrożenie nie czai się znacznie bliżej domu. Gdzieś, gdzie ucieczka z więzienia i zabójstwo prominentnego maga zdają się tylko drobnymi zdarzeniami dnia codziennego w wielkim portowym mieście. Codzienność jednak, zwłaszcza codzienność niezwykłych ludzi, stanowi często wstęp do wydarzeń, które wstrząsną posadami świata. Ale to, zazwyczaj, okazuje się dużo, dużo później. I o wiele za późno.

Tytuł: Decimus Fate i rzeźnik z Guile
Cykl: Decimus Fate
Tom: 2
Autor: Peter A. Flannery
Tłumaczenie: Maciej Pawlak
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 18 listopada 2022
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-7964-773-6
Cena: 54,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Decimus Fate i Rzeźnik z Guile


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.