» Wieści » Czerwony lotos już w księgarniach

Czerwony lotos już w księgarniach

21-02-2021 19:26 | Radosław 'radomir' Czaja

Czerwony lotos już w księgarniach

Od 19 lutego w księgarniach dostępna jest najnowsza powieść Arkadego Saulskiego nosząca tytuł Czerwony lotos. Za wydanie książki rozpoczynającej cykl Zapiski stali odpowiada wydawnictwo Fabryka Słów. Utwór objęty został patronatem naszego serwisu – zapraszamy do zapoznania się z jego opisem.

Opis:

"Mawiano, że starsze Duchy porywają dzieci, by prać im umysły i szkolić na bezwzględnych wojowników. Twierdzono, że ich dusze zastępuje się demonami, po to by byli bezwzględni w boju, że do ich ciał wplata się zaklęcia. Mówiono wreszcie, że ciała Duchów poddawane są nieodwracalnym przemianom, dzięki czemu ich zmysły są wyostrzone poza zdolności zwykłych śmiertelników. W każdej bajce, legendzie czy plotce jest ziarno prawdy."

Kentaro miał w życiu jedno zadanie: chronić swoją Panią. Zawiódł. Dostał drugą szansę i powinien wykorzystać ją mądrze. Chronić swoją nową rodzinę. Stanąć przeciwko dzikim najeźdźcom niszczącym kraj, wszak jeden Duch wart jest więcej niż setka samurajów. Poniechać zemsty na jedynym człowieku zdolnym ocalić Nippon przed barbarzyńską nawałą. Tak, Kentaro powinien postąpić właśnie w ten sposób.  Niestety, o czym nie wspominają legendy, Duchy pozostają ludźmi. I potrafią i kochać, i nienawidzić. Jak każdy, tylko znacznie mocniej. 

Tytuł: Czerwony Lotos
Cykl: Zapiski stali
Tom: 1
Autor: Arkady Saulski
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 19 lutego 2021
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-634-0
Cena: 47,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fabryka Słów
Tagi: Czerwony lotos | Arkady Saulski | Zapiski stali


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.