Pamięć zwana imperium
» Wieści » Ćwiek i Chmielarz łączą siły

Ćwiek i Chmielarz łączą siły

08-03-2021 06:38 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Ćwiek i Chmielarz łączą siły

Na Audiotece zadebiutowały już dwa pierwsze odcinki Skowytu, audioserialu grozy, którego twórcami są Jakub Ćwiek (cykl Kłamca) oraz Wojciech Chmielarz (Żmijowisko). W rozszerzeniu wieści zamieściliśmy pierwszy odcinek – zachęcamy do bezpłatnego odsłuchania.

Opis:

Czasem mają miejsca wydarzenia, które mogą w jednej chwili odmienić życia i sprawić, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Są nieszczęśnicy, którym takie rzeczy zdarzają się więcej niż raz!

Jacek to copywriter, który zmuszony jest dzielić czas między pracę w Warszawie a rodzinne życie w małym miasteczku na Opolszczyźnie. Którejś nocy wracając do domu po tygodniu pracy ratuje na drodze milczącą dziewczynę ściganą przez tajemniczą postać w czarnym samochodzie terenowym. Niedługo potem zaczynają się wokół niego dziać dziwne, przerażające rzeczy, a wszystkie prowadzą do tajemniczej tragedii sprzed lat, która wciąż ciąży Jackowi na sumieniu. Wie, że musi działać i to szybko, bo powracające wizje, których nauczył się nie lekceważyć, mówią mu, że jego najbliżsi są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy wraz z bratem, lokalnym dziennikarzem, zdołają rozwiązać zagadkę i zapobiec kolejnej tragedii? I jak się ma do tego lokalna legenda o straszliwej Czarnej Łapie, którą właśnie, w ramach letniej przygody, zainteresował się jego syn?

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Prowly
Tagi: Audioteka | Jakub Ćwiek | Wojciech Chmielarz


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.