» Wieści » Christopher Paolini o czwartym tomie przygód Eragona

Christopher Paolini o czwartym tomie przygód Eragona

18-02-2011 16:27 | Bartłomiej 'baczko' Łopatka

Christopher Paolini o czwartym tomie przygód Eragona
Christopher Paolini napisał kilka zdań na temat tego, jak wygląda sytuacja czwartej części przygód Eragona.

Oto i one:

"Book Four is still in progress. As usual, each plot point seems to expand as I write it, but I think when you read it you'll agree that the story was worth the wait. I just finished a scene that included a stone table, a brazier filled with glowing coals, a man with impeccably groomed fingernails, and a black cloak".
Źródło: MAG
Tagi: Christopher Paolini | Eragon


Czytaj również

Komentarze


~Wiedźma

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Koszmarna maniera - rzucanie samym odnośnikiem albo cytatem w języku obcym bez słowa komentarza. Ja wiem, że po angielsku w dzisiejszych czasach każdy czyta, ale... i tak jest to trochę niepoważne :P.
18-02-2011 19:18
inatheblue
   
Ocena:
0
Nie każdy. Ludzie, którzy chodzili do szkoły przed '90, często znają jako drugi język rosyjski, a nie angielski. Ten drugi słabo albo wcale. Czy redakcja poltera zakłada, że portal czytają tylko osoby do 40 roku życia? Ja jestem sporo młodsza, a i tak u mnie na roku zdarzali się jeszcze ludzie, którzy po angielsku ani dudu. Przypominam, że nasi pisarze z pierwszej ligi mają przeważnie czterdzieści parę lat, albo i trochę więcej. Można przypuszczać, że zaglądają na portal.
18-02-2011 20:08
Scobin
   
Ocena:
+2
Dodaję zatem swoje tłumaczenie (zapewne mniej nieskazitelne niż paznokcie postaci wspomnianej przez Paoliniego, ale zawsze coś):

"Cały czas pracuję nad częścią czwartą. Jak to zwykle bywa, każdy fragment fabuły rozrasta się w miarę pisania; myślę jednak, że po przeczytaniu zgodzicie się, że warto było czekać. Właśnie skończyłem scenę, w której pojawia się kamienny stół, kosz wypełniony rozżarzonym węglem, człowiek z doskonale zadbanymi paznokciami i czarny płaszcz".
18-02-2011 21:58
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Up

Będę pamiętał na przyszłość.

baczko
18-02-2011 22:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.