» Cesarz Nihon-Ja

Cesarz Nihon-Ja

Dodała: Magdalena 'Iman' Litwin

Cesarz Nihon-Ja
9.5
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Cesarz Nihon-Ja (The Emperor of Nihon-Ja)
Cykl: Zwiadowcy
Tom: 10
Autor: John Flanagan
Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Wydawca: Jaguar
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 11 stycznia 2012
Liczba stron: 572
ISBN-13: 978-83-7686-051-0
Cena: 39,90 zł

Dziesiąty i ostatni już tom znakomitej, sprzedanej na świecie w ponad 5 milionach egzemplarzy, serii Zwiadowcy Johna Flanagana.

Horace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Allys obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego.
Ku wielkiemu zdumieniu, odkrywają, że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji’ego. Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Allys i Evanlyn – we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór.
Tagi: Cesarz Nihon-Ja | John Flanagan | Zwiadowcy


Czytaj również

Okup za Eraka - John Flanagan
Svengal i Gilan wygrzebani z pustynnych piasków Arydii
- recenzja
Ruiny Gorlanu - John Flanagan
Preludium do wielkiej przygody?
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

~xxx

Użytkownik niezarejestrowany
    AWESOME
Ocena:
0
Zwiadowcy is THE BEST EVER!
lubię serie czyli nawet nieźle się udała i oczywiście cenię sobie tego wyjechanego autora za to jak to napisał. Polecam te książke że ja pier***e
16-12-2011 23:27
~...

Użytkownik niezarejestrowany
    I co dalej?
Ocena:
0
Czy będzie następna część "Zwiadowców"? Na wikipedii jest napisane o "zaginionych opowieściach", lecz nie wiem czy to jest z tej serii czy po prostu nowe dzieło autora..??
03-02-2012 19:28
~jfj

Użytkownik niezarejestrowany
    Błąd
Ocena:
0
Opis księgi wprowadza człowieka w błąd. Oprócz tej księgi pojawią się jeszcze dwie zaginione opowieści i jeszcze jedna aktualnie nie pamiętam jej nazwy. Te informacje są potwierdzone przez autora serii ;). Pozdrawiam
24-05-2012 20:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.