» Burzowe kocię (audiobook)

Burzowe kocię (audiobook)

Dodała: Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler

Burzowe kocię (audiobook)
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Burzowe kocię
Cykl: Upiór południa
Tom: 3
Autor: Maja Lidia Kossakowska
Lektor: Andrzej Hausner
Wydawca: Fabryka Słów
Miejsce wydania: Lublin
Czas trwania (audiobook): 5 godzin 55 minut
Format: Audioteka
Cena: 29,90

„Upiór południa. Burzowe Kocię” i znowu upał, żar, krawędź świata rzeczywistego i tego nie całkiem realnego, ale potrafiącego płatać figle ludzkiemu umysłowi. To opowieść o wojnie i jej demonach, o zmaganiu się z traumą wspomnień i misji, która nie kończy się w miejscu konfliktu, ale którą trzeba odbyć, gdy ucichną już wystrzały. Przejmująca, na poły fantastyczna, po części również psychologiczna historia o cienkich granicach między życiem i śmiercią, dobrem i złem, prawda i kłamstwem.
Miłośnikom audiobooków trzymających w napięciu, a jednocześnie skłaniających do refleksji na tematy egzystencjalne serdecznie polecamy nagranie „Burzowe kocię”. To znakomite połączenie literatury o siłach nadprzyrodzonych ze współczesną prozą obyczajową.
W wersji audio książkę zinterpretował Andrzej Hausner.

Opiekun Ogrodu, by posiąść wiedzę świata wystrugał oczy z pnia uschniętego Drzewa Życia i zastąpił nimi własne. Prawda go oślepiła. Wie wszystko, ale niczego nie pojmuje. Zapomniał, że Przestrzeń ma duszę...

Nie wytrzymasz... Umysł zniewolony kieratem przesłuchań, tortur i obezwładniającej świadomości klęski chce uciec. Umrzesz... Może już umarłeś. A może to tylko majaki dogorywającego komandosa? Odlot po lekach? Gdzie jesteś?

INTUBACJA! ADRENALINA! DEFIBRYLATOR! STRZAŁ! JESZCZE RAZ!! JESZCZE!!! TRACIMY GO!!!!

Trzecia z czterech opowieści cyklu „Upiór Południa”, zapisków znad krawędzi świata związanych wspólnymi motywami upału i demonów. Na upiorną kolekcję składają się: „Upiór Południa. Czerń”, „Upiór południa. Pamięć Umarłych”, „Upiór południa. Burzowe Kocię”, „Upiór południa. Czas mgieł".

Źródło: strona wydawcy

Tagi: Maja Lidia Kossakowska | Upiór południa


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.