» Wieści » Bastion raz jeszcze

Bastion raz jeszcze

03-07-2018 22:21 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Bastion raz jeszcze

19 września nakładem wydawnictwa Albatros ukaże się kolejne wznowienie kultowego Bastionu Stephena Kinga, opatrzone nową okładką.

Zapowiedź:

Przerażająca wizja świata po zagładzie biologicznej

Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku Stephena Kinga – apokaliptyczny thriller mistrza grozy

Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Zaczyna się niewinnie – od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia staje się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru i podążyć własną ścieżką. W Ameryce podzielona ludzkość formułuje dwa obozy – wzorowaną na demokracji Wolną Strefę w Kolorado i brutalną dyktaturę w Las Vegas, rządzoną przez psychopatów i kryminalistów, w których epidemia obudziła wszystko, co najgorsze. Czy ci, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo, mają szansę w nieuniknionym starciu z ludźmi o najbardziej prymitywnych instynktach? Konfrontacja między siłami Dobra i Zła staje się nieunikniona.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Bastion
Autor: Stephen King
Tłumaczenie: Robert P. Lipski
Wydawca: Albatros
Data wydania: 19 września 2018
Liczba stron: 1166
Oprawa: twarda
Cena: 49,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Bastion | Stephen King


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.