» Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Assassin's Creed: Brotherhood
8.58
Ocena użytkowników
Średnia z 12 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Assassin's Creed: Brotherhood
Producent: Ubisoft Studios
Wydawca: Ubisoft
Dystrybutor polski: UbiSoft
Data premiery (świat): 17 marca 2011
Data premiery (Polska): 17 marca 2011
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2,6 GHz, 1,5 GB RAM, karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza, Windows XP / Vista / 7, stałe połączenie z Internetem
Nośnik: DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 129,90 zł

Assassin's Creed: Brotherhood to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń przedstawionych w drugiej odsłonie. Co prawda nie ma numerku w tytule, ale... czy cyferka sequela czyni?

Bohaterem jest znany już fanom gry Ezio Auditore de Firenze - protagonista części drugiej. Akcja gry toczy się w głównej mierze na terenie Rzymu, a zadaniem gracza będzie sprawowanie pieczy nad tytułowym bractwem. Tym samym nie będziemy wyłącznie latać po mieście w celu dokonania zabójstwa, ale też uczyć będziemy młodych asasynów czy też odpowiednio rozstawiać ich po mieście.

Innym zadaniem gracza będzie zdobywanie poparcia mieszkańców. Jeżeli ci pałać będą do nas większą sympatią, możliwe jest dotarcie do kręgu innych frakcji funkcjonujących na terenie dzisiejszej stolicy Włoch. Warto dodać również iż spotkamy przy okazji wiele znanych postaci historycznych, z czym mieliśmy jednak do czynienia przy okazji Assassin's Creed 2.

W ręce Ezio trafi masa nowych narzędzi zabójcy, takich jak strzykawka, szpony czy switch-blade (ukryte ostrze, którym posługują się Templariusze). Pojawią się również nowe machiny prosto od Leonardo Da Vinci (spadochron). Przyjdzie nam jednak użyć również tych już nam znanych, aczkolwiek ulepszonych (maszyna latająca).

Po raz pierwszy w Assassin's Creed przyjdzie nam również pograć w trybie wieloosobowym. Wszystko obracać się będzie wokół klas postaci, które różnić się będą uzbrojeniem oraz unikalnymi ciosami. Przewidziane zostało kilka trybów rozgrywki, o których na razie nic nie wiadomo. Wiadome jest jednak, że gracze będą mieli okazję opowiedzieć się w sieci po stronie Templariuszy.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Assassin's Creed: Brotherhood | Assassin's Creed

Filmy

» Assassin's Creed Brotherhood Singleplayer
» Assassin's Creed: Brotherhood - Walkthrough Trailer
» Filmik z oficerem
» Filmik z arlekinem
» Assassin's Creed Brotherhood - The Story Trailer
» Assasin's Creed: Brotherhood - Rome
» Assasin's Creed: Brotherhood - 2
» Pienza


Czytaj również

Assassin's Creed: Brotherhood
Rzymskie wakacje
- recenzja
Przeznaczenie bogów
Nijakie oblicze mierności
- recenzja
Assassin's Creed Odyssey
W poszukiwaniu tożsamości
- recenzja
Assassin’s Creed: Herezja
Przepychanki w Abstergo
- recenzja

Komentarze


Xaric
   
Ocena:
0
Wygląda całkiem milusio tylko ci przeciwnicy tak jakoś dziwnie atakują kupą że zamiast trzaskać bohatera równocześnie czekają dziwnie honorowo az się sam do każdego z nich dorwie, no ale to może tylko na potrzeby dema, cos tam chyba nawet mówią o równoczesnych atakach.
03-10-2010 10:58
~bremeno

Użytkownik niezarejestrowany
    ;d
Ocena:
0
zajebista gierka musze koniecznie zagrać
15-10-2010 00:26

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.