» Wieści » Anna Kańtoch powraca z nowym kryminałem

Anna Kańtoch powraca z nowym kryminałem

02-04-2021 17:43 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Anna Kańtoch powraca z nowym kryminałem

Na początek czerwca zaplanowano premierę Lata utraconych, najnowszego kryminału autorstwa Anny Kańtoch, będącego kontynuacją powieści pod tytułem Wiosna zaginionych. Książka trafi do sprzedaży 2 czerwca za sprawą wydawnictwa Marginesy.

Zapowiedź:

Jest rok 1999. W Pogańskim Młynie, starej leśniczówce niedaleko Rudnika dochodzi do krwawej zbrodni – nieznany sprawca atakuje spędzającą tam wakacje pięcioosobową rodzinę. Napaść udaje się przeżyć jedynie najstarszemu z dzieci. Okazuje się, że ocalały chłopak to odnaleziona zaledwie kilka miesięcy wcześniej ofiara porwania. Dwanaście lat temu mały Kuba zniknął bez śladu nad Czarnym Stawem Gąsienicowym, a teraz, kiedy właśnie udało mu się wrócić do domu, wkroczył prosto w nowy koszmar. Czy to możliwe, że obie te sprawy coś łączy? Jakie zło prześladuje chłopaka, ciągle starając się odebrać mu każdą szansę na normalne życie? I dlaczego?

Do śledztwa zostaje przydzielona Krystyna Lesińska, doświadczona policjantka specjalizująca się w nieoczywistych sprawach. Kobieta równocześnie mierzy się z własnymi demonami – niedawną, nagłą śmiercią męża i wciąż niedającym jej spokoju zaginięciem brata. Sprawa Pogańskiego Młyna to dla niej gra o wysoką stawkę, pokaże bowiem, czy Lesińska jest jeszcze w stanie pracować, czy nadszedł już czas, by złożyła broń i odeszła.

"Lato utraconych" to pełna napięcia i grozy powieść kryminalna. Autorka z właściwym sobie kunsztem pokazuje, jak strach potrafi zatruć nawet najszczęśliwsze życie i zaślepić nawet najbystrzejsze umysły.

Drugi po "Wiośnie zaginionych" tom trylogii.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Anna Kańtoch


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.