» Adler. Tajemnica zamku Bazina

Adler. Tajemnica zamku Bazina

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Adler. Tajemnica zamku Bazina
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Adler. Tajemnica zamku Bazina
Cykl: Bestiariusz Forbesa
Tom: 1
Autor: Marta Merriday
Wydawca: Psychoskok
Data wydania: 22 października 2018
Liczba stron: 600
Oprawa: twarda
Cena: 49 zł

Świat Adlera to świat, w którym rzeczywistość przeplata się z mroczną baśnią. ADLER. TAJEMNICA ZAMKU BAZINA” to wciągająca powieść przygodowa, której akcja rozgrywa się w Szkocji i w Anglii, w czasach współczesnych.

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.

Powieść Marty Merriday jest połączeniem wartkiej fabuły i zaskakujących zwrotów akcji oraz wnikliwego przedstawienia bohaterów i świata, w którym przyszło im działać. Błyskotliwy humor przeplata się z mrocznymi opisami, znakomicie oddającymi napięcie towarzyszące wielu scenom w książce.

Tagi: Marta Merriday | Adler. Tajemnica zamku Bazina

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.