Pamięć zwana imperium
» zjaVa 2011

zjaVa 2011

Dodał: Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

zjaVa 2011
8.50
8.68
Ocena użytkowników
Średnia z 19 głosów
-
Twoja ocena
zjaVa 2011 - Poltergeist patronem
Konwent: zjaVa
Od: 12 lutego 2011
Do: 13 lutego 2011
Miasto: Warszawa
Strona WWW: www.zjava.pl
Cena: 15 zł
Noclegi: Na konwencie
Typ konwentu: fantastyczny

Druga edycja konwentu dla miłośników wszelkiej maści gier: RPG, planszówek i karcianek. To kameralny projekt odbywający się pod patronatem Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki AVANGARDA w Warszawie. Pierwsza edycja, która miała miejsce 13-14 lutego 2010 roku, ku naszemu bardzo pozytywnemu zaskoczeniu zgromadziła ponad 300 uczestników nie tylko z Warszawy, ale i z CAŁEGO KRAJU. Mamy nadzieję, że grono zjAvowiczów jeszcze się powiększy. Zapraszamy każdego, kto chce w przyjemny sposób spędzić lutowy weekend.

Drugą edycję zaczynamy 12 lutego 2011 r. o godzinie 10:00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18:00 dnia 13 lutego 2011 r. w XXI LO im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93 w Warszawie.

zjAva to rozrywka dla graczy oznaczająca weekend przy ulubionym zajęciu. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, chcemy umożliwić Wam spotkanie w dużym gronie osób podzielających wasze zainteresowania. Tu nie będziesz miał dylematu, czy iść na prelekcję, czy pograć. zjAva powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Imprezę, która pozwoli na integrację stołecznych fantastów. Warszawa do dawna nie miała takiego konwentu. Jeśli byłeś na Konwencie AVANGARDA z mnóstwem uczestników i ilością atrakcji prawie nie do ogarnięcia – możesz być pewny, że zjAva taka nie będzie. Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki, ukierunkowaną na rozrywkę, w undergroundowej, surowej oprawie – maksimum grania, minimum gadania i cudów na kiju. Chcemy Wam umożliwić poznanie nowych gier, a także pomóc rozwinąć wasze umiejętności MG/Gracza w trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów.

UWAGA!!!!
Na terenie konwentu obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o zabranie ze sobą butów/kapci etc. na zmianę. Dla zapominalskich będą dostępne, za symboliczną opłatą ochraniacze. Wszystkiego będzie pilnował zjAvowy pies wartownik (gryzie na hasło).

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: zjaVa | zjaVa 2011

Filmy

» Relacja zjAva
» zjAva Recka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.