» zjAva 2013

zjAva 2013

Dodał: Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska

zjAva 2013
8.00
7.31
Ocena użytkowników
Średnia z 8 głosów
-
Twoja ocena
zjAva 2013 - Poltergeist patronem
Konwent: Zimowa Jazda Avangardowe
Od: 26 stycznia 2013
Do: 27 stycznia 2013
Miasto: Warszawa
Strona WWW: www.zjava.pl
Cena: 20 zł
Typ konwentu: fantastyczny

zjAva to rozrywka dla graczy oznaczająca weekend przy ulubionym zajęciu. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, chcemy umożliwić Wam spotkanie w dużym gronie osób podzielających wasze zainteresowania. Tu nie będziecie mieć dylematu, czy iść na prelekcję, czy pograć.

zjAva powstaje w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Imprezę, która pozwoli na integrację stołecznych fantastów oraz wszystkich osób zainteresowanych ciekawą, alternatywną formą rozrywki oferowaną przez fantastyczne hobby. Warszawa do dawna nie miała takiego cyklicznego eventu. Jeśli byłeś na Konwencie AVANGARDA z mnóstwem uczestników i ilością atrakcji prawie nie do ogarnięcia – możesz być pewny, że zjAva taka nie będzie.

Formuła tego mini-konwentu nie zmieniła się przez 3 kolejne edycje. Przygotowujemy go błyskawicznie, zjawia się nagle i - co cieszy najbardziej - zjAviacie się Wy, drodzy uczestnicy.

Czwartą edycję zaczynamy 26 stycznia 2013 r. o godzinie 10:00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18:00 dnia 27 stycznia 2013 r. w Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Grenady 16 w Warszawie.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: zjAva 2013 | zjaVa | zjaVa


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Podły_Bazyliszek
    Całkiem udanie.
Ocena:
0
Mimo małego zasobu rąk i macek udało się sprawnie przeprowadzić konwent. Osobiście jestem zadowolona że na nim byłam. Coś sobie każdy znalazł, na coś sobie poszedł. Larp, Games Room, RPG...
Jedynym minusem ... były kaloryfery. Chyba im się pomieszało w rurach bo zamiast grzać w nocy to grzały w dzień, a o zmroku się zębami dzwoniło.
28-01-2013 19:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.