» Zlot Poltergeista 2013

Zlot Poltergeista 2013

Dodał: Maciej 'Repek' Reputakowski

Zlot Poltergeista 2013
10
10
Ocena użytkowników
Średnia z 10 głosów
-
Twoja ocena
Zlot Poltergeista 2013 - Poltergeist patronem
Konwent: Zlot Poltergeista
Od: 21 sierpnia 2013
Do: 25 sierpnia 2013
Miasto: Przysucha k. Radomia
Cena: 65 zł lub 125 zł
Noclegi: w domkach
Typ konwentu: fantastyczny

Redakcja serwisu Poltergeist ma przyjemność zaprosić wszystkich na tegoroczny Zlot redakcji i czytelników naszego portalu. W tym roku odbędzie się on ponownie w ośrodku Leśne Zacisze w miejscowości Przysucha (40 km od Radomia), zapewniającym nie tylko dobre warunki "mieszkaniowe" (3-4 osobowe domki z łazienką), ale także rekreacyjne (na miejscu jest m.in. strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boiska do siatkówki, stoły do ping-ponga itd.). Tutaj przeczytasz więcej na temat ośrodka.


UWAGA: Wstępne deklaracje uczestnictwa prosimy składać do 30 czerwca. To pozwoli nam zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc.

Termin

Jeśli chodzi o długość pobytu, to do wyboru są dwie wersje: krótsza - trzydniowa (23-25 sierpnia) oraz dłuższa - pięciodniowa (21-25 sierpnia). Opcja krótsza przewidziana jest przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby wyrwać się na Zlot podczas weekendu. Opcję dłuższą proponujemy wszystkim, którzy chcieliby po prostu spędzić relaksujące 5 dni z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, znanych niejednokrotnie z naszego forum czy działalności w serwisie.


Koszty

W tym roku, ze względu na status "stałych klientów" pobyt będzie kosztował nas jeszcze mniej.

Wersja krótsza (23-25 sierpnia):
Dla wszystkich: 65 zł

Wersja dłuższa (21-25 sierpnia):
Dla wszystkich: 125 zł

Za powyższą kwotę otrzymujecie nocleg w dobrych warunkach oraz wesołe towarzystwo. Dodatkowe atrakcje, jak wypożyczenie roweru wodnego czy boiska do siatkówki, są płatne, ale niedrogie. Na większość z nich będziemy zrzucać się razem.

UWAGA: pieniądze możecie wpłacać do 1 sierpnia albo do momentu, w którym wszystkie miejsca będą zajęte. O liczbie wolnych miejsc będziemy na bieżąco informować w tym temacie na naszym forum. Swoją obecność zapowiedziało kilka osób, dlatego lepiej spieszyć się z rezerwacją, która następuje wyłącznie poprzez wpłatę pieniędzy na konto, którego numer podajemy poniżej:

43 2490 1044 0000 4200 5510 5053
Przemysław Prekurat
ul. Kaszubska 3/3
08-110 Siedlce

Ważne: w tytule przelewu wpisujcie swoje nicki z naszego Forum (jeśli jesteście zarejestrowani) oraz hasło "Zlot Poltera 2013" - to ułatwi nam prowadzenie rachunku zlotowego.

Jeśli z jakichś przyczyn zdarzy się, że nie będziecie mogli pojechać, to informujemy, że przewidujemy ewentualne zwroty, ale tylko do dnia 7 sierpnia (100% kosztów).


Dojazd

Transport do ośrodka należy zorganizować sobie samemu, jednakże nie powinien być to duży problem. W przytoczonym temacie na naszym forum możecie umówić się z ludźmi, którzy dysponują własnym środkiem transportu (zwykle wystarczy zrzutka na paliwo), a jeśli nie da rady - zawsze można skorzystać z kolei i PKS-ów.

Jeśli chodzi o konkrety, to przede wszystkim należy dostać się do samej miejscowości (Przysucha). Do Przysuchy kursują tanie autobusy PKS (dworzec PKS Przysucha, ok. 2,5 km od ośrodka), jest tu także stacja kolejowa o tej samej nazwie (zazwyczaj należy nastawić się na przesiadkę w Radomiu). Będąc w jednym z tych dwóch miejsc najlepiej skontaktować się z kimś, kto już jest w ośrodku - któraś ze zmotoryzowanych osób wybierze się po Ciebie, ewentualnie dostaniesz pełną informację na temat tego, jak najszybciej i najtaniej przebyć pozostałe kilka kilometrów.


Pokaż Pokaż większą mapę


Program

Zlot Poltergeista to nie tyle konwent, co raczej spotkanie towarzyskie, na którym nie obowiązuje konkretny program. Nie wykluczamy jednak, że - jeśli uczestnicy sobie tego zażyczą - zaplanujemy jakieś specjalne atrakcje. Przede wszystkim chcemy jednak spędzić trochę czasu w towarzystwie ludzi, z którymi niektórzy z nas widują się tylko przy okazji corocznego Zlotu. Na pewno nie zabraknie grania w gry planszowe i karcianki. Zawsze też rozmawiamy o serwisie i każdy może bez zakłóceń wywoływanych przez sieć podzielić się swoimi uwagami i pomysłami.


Ograniczenia

Jeśli chodzi o ograniczenia, to jest tylko jedno. Aby przyjechać, powinniście mieć 18 lat. Nie bierzemy odpowiedzialności za niepełnoletnich uczestników, więc jeśli nie osiągnęliście pełnoletności, być może powinniście poczekać z wyjazdem na Zlot. Jeśli jednak koniecznie chcecie nas odwiedzić, Wasi rodzice będą musieli podpisać oświadczenie, że jedziecie na Zlot na ich wyłączną odpowiedzialność.

Zlot Poltergeista to nie konwent, a więc nie obowiązuje na nim akcja "100% bez alkoholu". Ufamy jednak, że uczestnicy Zlotu nie będą przesadzać z napojami wyskokowymi - choćby dlatego, że na terenie ośrodka nie będziemy sami. O innych substancjach "rozweselających" również należy zapomnieć.


Dodatkowe informacje i telefon kontaktowy

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, wystarczy że wyślecie odpowiednie zapytanie na adres [email protected]. Pytania można też zadawać w tym temacie na naszym forum.

Numer kontaktowy, pod którym złapiecie organizatorów Zlotu (zarówno podczas jego trwania, jak i przed nim), to: 506 607 331. Jest to numer redaktora naczelnego serwisu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Galeria

Zlot Poltergeista 2013
Zlot Poltergeista 2013
Zlot Poltergeista 2013
Zlot Poltergeista 2013
Zobacz wszystkie »
Tagi: Zlot Poltergeista 2013 | Zlot Poltergeista


Czytaj również

Zlot Poltergeista 2013
Zimno wszędzie, disco wszędzie
- recenzja
Zlot Poltergeista 2011
Tam z powrotem
- recenzja
Zlot Poltergeista 2010
Przysucha, Przysuchy, Przysusze...
- recenzja

Komentarze


baczko
   
Ocena:
+6
Zlot, zlot, zlot!
18-06-2013 01:26
Repek
   
Ocena:
+4
Fun, fun, fun! :P
18-06-2013 13:44
BeeRee
   
Ocena:
0
beer, beer, beer!
18-06-2013 18:00
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A będzie zigzak?
19-06-2013 18:20
54591

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
Zigzag będzie w każdym z nas.
20-06-2013 22:31
earl
   
Ocena:
0
może wpadnie niespodzianie
14-07-2013 22:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.