» Zlot Poltergeista 2009

Zlot Poltergeista 2009

Dodał: Przemek 'Draker' Prekurat

Zlot Poltergeista 2009
10
9.71
Ocena użytkowników
Średnia z 19 głosów
-
Twoja ocena
Zlot Poltergeista 2009 - Poltergeist patronem
Konwent: Zlot Poltergeista 2009
Od: 5 sierpnia 2009
Do: 9 sierpnia 2009
Miasto: Płotki koło Piły
Noclegi: domki 4-5 osobowe z łazienką i lodówką

Redakcja serwisu Poltergeist ma zaszczyt zaprosić wszystkich na tegoroczny Zlot redakcji i czytelników naszego portalu. W tym roku - tak jak i dwa lata temu - odbędzie się on w ośrodku Płotki koło Piły, zapewniającym nie tylko dobre warunki "mieszkaniowe" (4-5 osobowe domki z łazienką i lodówką), ale także rekreacyjne (na miejscu - prócz przyzwoitej wielkości jeziora - jest m.in. strzeżona plaża, wypożyczalnia sprzętu pływackiego, kilka barów, boiska do siatkówki itd.). Tutaj przeczytasz więcej na temat ośrodka.


Termin

Jeśli chodzi o długość pobytu, to do wyboru są dwie wersje: krótsza - trzydniowa (7-9 sierpnia) oraz dłuższa - pięciodniowa (5-9 sierpnia). Opcja krótsza przewidziana jest przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby wyrwać się na Zlot podczas weekendu. Opcję dłuższą proponujemy wszystkim, którzy chcieliby po prostu spędzić relaksujące 5 dni z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, znanych niejednokrotnie z naszego forum czy działalności w serwisie.


Koszty

Nie są duże. Ilustruje je poniższa tabelka.

Wersja krótsza (7-9 sierpnia):
Płatność w czerwcu: 45 zł (redakcja: 40 zł)
Płatność w lipcu: 50 zł (redakcja: 45 zł)

Wersja dłuższa (5-9 sierpnia):
Płatność w czerwcu: 90 zł (redakcja: 80zł)
Płatność w lipcu: 100 zł (redakcja: 90 zł)

Jak widać - im wcześniejsza wpłata, tym wyjazd jest tańszy. Ewentualne nadpłaty na pewno się nie zmarnują - zawsze możemy zorganizować wspólne ognisko, rozegrać turniej w siatkówkę itd.

Za powyższą kwotę otrzymujecie nocleg w dobrych warunkach oraz wesołe towarzystwo. Dodatkowe atrakcje, jak wypożyczenie kajaka czy boiska do siatkówki, są płatne, ale niedrogie.

UWAGA: pieniądze możecie wpłacać do 31 lipca albo do momentu, w którym wszystkie miejsca będą zajęte. O ilości wolnych miejsc będziemy na bieżąco informować w tym temacie na naszym forum. Warto zauważyć, że już teraz swoją obecność zapowiedziało kilkanaście osób, dlatego lepiej spieszyć się z rezerwacją, która następuje wyłącznie poprzez wpłatę pieniędzy na konto, którego numer podajemy:

50 1020 5558 1111 1183 9740 0004
Przemysław Prekurat
ul. Kaszubska 3/3
08-110 Siedlce

Ważne: w tytule przelewu wpisujcie swoje nicki z naszego Forum (jeśli jesteście zarejestrowani) oraz hasło "Zlot Poltera 2009" - to ułatwi nam prowadzenie rachunku zlotowego.

Jeśli z jakichś przyczyn zdarzy się, że nie będziecie mogli pojechać, to informujemy, że przewidujemy ewentualne zwroty, ale tylko do końca lipca. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda to tak:

W czerwcu - zwracamy 100% kosztów
W lipcu - zwracamy 80% kosztów
W sierpniu kosztów nie zwracamy


Dojazd

Transport do Płotek należy zorganizować sobie samemu, jednakże nie powinien być to duży problem. W przytoczonym temacie na naszym forum możecie umówić się z ludźmi, którzy dysponują własnym środkiem transportu (zwykle wystarczy zrzutka na paliwo), a jeśli nie da rady - zawsze można skorzystać z kolei i PKS-ów.

Jeśli chodzi o konkrety, to przede wszystkim należy dostać się do Piły, a następnie skorzystać z poniższej instrukcji:

Z dworaca PKP/PKS należy udać się ulicą Kwiatową (albo 14 lutego) na Plac Zwycięstwa. W miejscu wskazanym X-em (patrz: mapka poniżej) znajduje się przystanek MZK (doradzamy autobus, jako że taksówka może mocno nadszarpnąć wasze fundusze - Płotki są dość daleko od miasta). Na tym przystanku należy wsiąść do autobusu oznaczonego literą "P". Autobus ten może nie kursować jeśli będzie brzydka pogoda. W takim wypadku po prostu zadzwońcie pod numer podany poniżej - jakoś zorganizujemy wam dojazd. "P" jeździ co godzinę (należy też pamiętać o ewentualnym bilecie na bagaż). Autobusem jedziecie do końca trasy, gdzie znajdują się wejścia do dwóch ośrodków. Ten po prawej (nie Geovita) to właśnie nasze Płotki (przydatne mogą się okazać zdjęcia ze strony ośrodka). Wejdziecie przez bramę, obok budki strażniczej, a następnie zejdziecie w dół ulicą, obok parkingów. Kiedy dojdziecie do sklepu (w którym nota bene można po przyzwoitych cenach kupić wszystkie najważniejsze produkty żywnościowe), wystarczy że zadzwonicie na podany niżej numer. Ktoś się po was zjawi i zaprowadzi na miejsce.Program

Zlot Poltergeista to nie tyle konwent, co raczej spotkanie towarzystkie, na którym nie obowiązuje konkretny program. Nie wykluczamy jednak, że - jeśli uczestnicy sobie tego zażyczą - zaplanujemy jakieś specjalne atrakcje. Przede wszystkim chcemy jednak spędzić trochę czasu w towarzystwie ludzi, z którymi niektórzy z nas widują się tylko przy okazji corocznego Zlotu. Na pewno nie zabraknie grania w gry planszowe i karcianki, wypraw kajakowych i meczów siatkówki. Nie wykluczamy też, że będą miały miejsce rozmowy na temat kształtu i przyszłości serwisu, w których każdy będzie mógł zabrać głos.


Ograniczenia

Jeśli chodzi o ograniczenia, to jest tylko jedno. Aby przyjechać, powinniście mieć 18 lat. Nie bierzemy odpowiedzialności za niepełnoletnich uczestników, więc jeśli nie osiągneliście pełnoletności, być może powinniście poczekać z wyjazdem na Zlot. Jeśli jednak koniecznie chcecie nas odwiedzić, wasi rodzice będą musieli podpisać oświadczenie, że jedziecie na Zlot na ich wyłączną odpowiedzialność.

Zlot Poltergeista to nie konwent, a więc nie obowiązuje na nim akcja "100% bez alkoholu". Ufamy jednak, że uczestnicy Zlotu nie będą przesadzać z napojami wyskokowymi - choćby dlatego, że na terenie ośrodka nie będziemy sami.


Dodatkowe informacje i telefon kontaktowy

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, wystarczy że wyślecie odpowiednie zapytanie na adres [email protected]. Pytania można też zadawać w tym temacie na naszym forum.

Numer kontaktowy, pod którym złapiecie organizatorów Zlotu (zarówno podczas jego trwania, jak i przed nim), to: 505 078 628. Jest to numer redaktora naczelnego serwisu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Zlot Poltergeista | Zlot Poltergeista 2009 | Poltergeist


Czytaj również

1,5% podatku dla Poltera
Wspieraj PIT-em
Polterświęta 2022
Podarujmy sobie radość
Polterświęta 2021
Święta w rytmie fantastyki
Polterświęta 2020
Fantastycznie zjednoczeni
Jak wspierać Fundację?
Grosza daj Polterowi

Komentarze


~Llewelyn_MT (ja)

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
"W tym roku - tak jak i w poprzednim - odbędzie się on w ośrodku Płotki koło Piły, (...)"

Huh? Ściągnąłęś z tekstu sprzed dwóch lat, który się w międzyczasie zdeaktualizował. Naughty, naughty. :P

Hmmm... Wypada jechać zepsuć imprezę ponownie. \^_^/ Po podejściu z buta z dworca na kepming ofkorz. ;)
10-07-2009 10:22
Draker
   
Ocena:
0
Mogl bym przysiac, ze zamienialem to na "dwa lata temu" :) W kazdym razie poprawione.

A na sam zlot oczywiscie zapraszamy :)
11-07-2009 11:50
Llewelyn_MT
   
Ocena:
0
Kasa poszła. Mam nadzieję, że miejsca jeszcze są. :)
15-07-2009 16:05
Czarny
   
Ocena:
0
Kasa wysłana : )
29-07-2009 20:36
WH
   
Ocena:
0
Poszło.
30-07-2009 22:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.